Як видалити другу вінду 7 з комп’ютера?

Дуже часто трапляється ситуація, коли на комп’ютері після установки нової версії Windows 7 залишається стара. Це виражається у виборі операційної системи під час завантаження, а також в наявності файлів старої версії на одному з локальних дисків. У даній статті ми розповімо вам як повністю видалити другу вінду 7 з комп’ютера і очистити жорсткий диск від її залишків.

Чому залишається вибір Windows при завантаженні?

Вся справа в тому, що в Windows 7 завантажувальний файл boot.ini знаходиться в зарезервованої області жорсткого диска, яку можна спостерігати під час вибору локального диска, на який буде встановлена ​​ОС.

Зарезервовано системою – тут зберігаються завантажувальні записи всіх windows, які були встановлені на комп’ютері

І тому навіть якщо ви перед установкою виндовс 7 повністю отформатировали диск C, після її установки у вас все одно залишиться вибір операційної системи під час завантаження.

Вибір Windows 7 при включенні комп’ютера

Як видалити другу Windows 7?

Даний процес можна розділити на два етапи. Перший – це видалення другої ОС під час завантаження Windows 7, а другий – видалення самих файлів старої операційної системи в разі, якщо нова Windows була поставлена ​​на інший локальний диск.

Про те, як прибрати вибір Windows 7 під час завантаження комп’ютера ми детально розповідали в цій статті.

Щоб позбутися від старих файлів попередньої Windows досить просто відформатувати той локальний диск, на якому ці самі файли знаходяться, попередньо зберігши з них всю потрібну інформацію на інші локальні диски.

Форматування диска здійснюється дуже просто. Досить натиснути по ньому правою кнопкою миші і в меню вибрати «форматувати«.

Форматування диска зі старою версією windows

У вікні, міняти нічого не потрібно. Достатньо лише перевірити, щоб стояла галочка «швидке»І натиснути кнопку«почати«.

Параметри форматування диска

Через кілька секунд обраний локальний диск буде повністю очищений.

Таким чином ви позбавитеся від другої версії Windows 7 на вашому комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию