Як видалити Crossbrowser з комп’ютера повністю?

CrossBrowser – це типовий швидкий і зручний браузер, який при більш детальному розгляді є шкідливим програмним забезпеченням. Зрозуміло, що ніякої швидкістю і зручністю не пахне, і така характеристика дуже аж надто нагадує іронію. Це програмне забезпечення хочеться тільки видалити. Воно підтягує величезна кількість реклами, а також може встановлювати інші непотрібні людині програми. В результаті комп’ютер починає дуже жорстоко глючить, і часом необхідна перевстановлення системи. Хоча якщо розуміти, як віддаляється ця шкідлива програма, то нічого складного в цьому немає.

Чому CrossBrowser важко видалити?

У людей з’являються проблеми з тим, щоб видалити це ПЗ, в силу таких причин:

  1. Створення великої кількості паралельних процесів. Браузер спеціально це робить, щоб у людини не вийшло його видалити без знання способів це зробити.
  2. Установка після видалення. Ця шкідлива програма паралельно встановлюється в якості розширення в інші браузери, які заново її встановлюють після запуску.

Такі виділяють причини тяжкості з видаленням цієї шкідливої ​​програми.

Для початку нам потрібно запустити диспетчер задач за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + Esc. Це стосується для систем Windows 7, Windows 8 і Windows 10. Якщо у вас встановлена ​​ще система Windows XP і більш старі версії, то цю функцію виконує команда Ctrl + Alt + Delete. Там потрібно знайти процес Crossbrowser.exe. Після цього натискаємо на кнопку «завершити». Важливо розуміти, що оскільки програма створює кілька процесів, то потрібно відловити всі.

Далі необхідно зайти в панель управління. Там знайти команду «Програми та засоби». Далі необхідно вибрати програму CrossBrowser і натиснути на кнопку «Видалити». Якщо у вас це зробити не вийшло (було видано повідомлення про необхідність з самого початку закрити всі вікна цього додатка), то це означає, що якийсь процес залишився невбитого. В цьому випадку необхідно повернутися до кроку 1 і закрити ті частини програми, які в даний момент працюють.

Після того як ця програма була видалена, необхідно перевірити всі браузери на присутність в них розширень цього шкідливого програмного забезпечення. У кожного з них в меню є пункт з відповідною назвою. У випадку з популярним браузером Google Chrome це все робиться так: вводиться в адресний рядок текст chrome: // extensions / і натискається кнопка «Введення». Після цього потрібно знайти розширення під назвою CrossBrowse, зняти галочку біля нього і натиснути на кошик. В інших браузерах все йде приблизно аналогічним чином.

Але навіть ця маніпуляція може не допомогти повністю прибрати Кроссбраузер з комп’ютера. В цьому випадку потрібно скористатися (для профілактики теж цей крок не завадить) програмою AdwCleaner для Windows. Спочатку вам потрібно натиснути на кнопку «Сканувати». Після того як відбудеться перевірка системи на присутність шкідливих елементів, необхідно натиснути на кнопку «Очистити». І все, необхідні маніпуляції виконані.

фінальні дії

В принципі, ці дії може вистачити для видалення вірусу CrossBrowser з системи. Якщо цього зробити не вийшло, то можна скористатися програмою Malwarebytes Anti-Malware. Але перед цим потрібно виконати всі вищеописані кроки заново. Також рекомендується час від часу проводити чистку реєстру, який дуже любить забиватися не тільки шкідливими, але і звичайними програмами.

висновки

Також рекомендується під час виконання цих дій заборонити доступ в інтернет. В іншому випадку Кроссбраузер може завантажити ще щось з мережі. Деякі ж віруси можуть навіть завантажувати копії, як тільки відчувають, що її починають прибирати з комп’ютера. Але як правило, процедура видалення при дотриманні всіх рад досить проста, і проблем з нею не повинно виникнути. Дуже добре подивитися відео з видалення вручну з системи цього «нахабу». Тоді інформація буде подана дуже докладно і наочно.

Ссылка на основную публикацию