Як видалити браузер Opera з комп’ютера повністю?

Іноді відбувається якась подія, що змушує нас видалити програму або програми. Ось, наприклад, вирішили ви перевстановити браузер Opera, але для початку його потрібно правильно видалити. Як це зробити? Насправді все дуже навіть просто – дивіться і запам’ятовуйте.

Для початку потрібно відкрити панель управління. На Windows 7, наприклад, відкрити її можна, натиснувши на кнопку «Пуск» і вибравши розділ «Панель управління».

Знайдіть розділ «Програми та засоби», натисніть на нього.

Перед собою ви побачите список встановлених додатків. У додатках знайдіть браузер Opera і натисніть на нього один раз. Трохи вище є кнопка «Видалити», натисніть на неї.

Якщо з якоїсь причини ви не бачите кнопку «Видалити», натисніть на додаток Opera, потім – на праву кнопку миші, далі – «Видалити», як показано на скріншоті нижче.

Далі з’явиться вікно установки / видалення Opera. Що потрібно зробити вам? Обов’язково поставте галочку поруч з пунктом «Видалити мої призначені для користувача дані Opera» і тільки після цього натисніть кнопку «Видалити». Призначені для користувача дані можна не видаляти, але ми рекомендуємо це зробити, особливо якщо ви хочете перевстановити Opera повністю в подальшому.

Браузер віддалиться, а перед вами буде відкрито вікно для скачування Opera в іншому браузері.

Це ще не все – необхідно видалити папки і файли, які могли залишитися після видалення браузера. Шукайте папки Opera і Opera Software в розділах:

  • C: \ Program Files \
  • C: \ Program Files (x86) \
  • C: \ Users \ Ім’я користувача \ AppData \ Roaming \
  • C: \ Documents and Setting \ Ім’я користувача \ Application Data \
  • C: \ Documents and Setting \ Ім’я користувача \ Local Settings \ Application Data \

Тільки дивіться, щоб в папках не було інших програм Opera Software, оскільки в цьому випадку вони також будуть видалені.

Наостанок, якщо є можливість, видаліть ключі Opera з реєстру. Зробити це можна за допомогою програм для очищення, наприклад, CCleaner. Запускаєте, вибираєте розділ «Реєстр», натискаєте «Пошук проблем», а після того, як будуть знайдені ключі, – «Виправити».

Ссылка на основную публикацию