Як видалити браузер Microsoft Edge в Windows 10.

Рекомендуємо: Як видалити Яндекс з Microsoft Edge і включити пошук Google.

Microsoft Edge швидше, ніж Internet Explorer, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, дозволяє робити нотатки прямо на веб-сторінках, новий браузер може похвалитися оптимізацією під сенсорні екрани, темної темою, і багато інших дрібних але корисних функцій для зручності перегляду веб-сторінок.

 Новий Edge набагато випереджає Internet Explorer але браузер ще не завершений. Якщо ви користуєтеся Chrome, Firefox, Opera в Windows 10, ви, ймовірно, спробували видалити браузер Edge. На відміну від інших програм, він не може бути видалений за допомогою додатка Налаштування.

Скрипт для видалення Edge

Користувач MSFN,  Legolash20 створив і випустив сценарій для деінсталяції і видалення Edge браузера в Windows 10. Наші друзі з WinAero оптимізували його тепер він став простіше у використанні. Сценарій дозволяє видалити Edge за кілька секунд.

УВАГА: І перш ніж перейти на сторінку завантаження, будь ласка, пам’ятайте, що Edge є частиною Windows 10 і видалення, може вплинути на продуктивність і стабільність вашого ПК з Windows 10. Ми рекомендуємо Вам вручну створити точку відновлення системи перед використанням сценарію для видалення Edge.

Видалити Edge з Windows 10 за допомогою сценарію.

Крок 1: перейдіть на https://yadi.sk/d/aUvkSbYumD5Mw  щоб завантажити файл ZIP з скриптом для Видалення Edge.

Крок 2: Вийміть вміст ZIP файлу, щоб отримати два файли з ім’ям Uninstall Edge.cmd і Install_wim_tweak. Клацніть правою кнопкою миші на Uninstall Edge, а потім виберіть команду Запуск від імені адміністратора. 

Зверніть увагу, Windows SmartScreen може показати попередження при спробі запустити скрипт. натисніть Детальніше і Виконати в будь-якому випадку, щоб продовжити виконання скрипта.

Крок 3: Зачекайте поки виконається сценарій і перезавантажте Windows. 

От і все.

Тепер ви можете встановити ваш улюблений браузер за замовчуванням в Windows 10.

Ссылка на основную публикацию