Як видалити браузер internet explorer з комп’ютера

Компанія Microsoft може похвалитися величезною кількістю програмного забезпечення, яке затребуване серед користувачів Windows. Однак браузер Internet Explorer явно не був гордістю цієї корпорації. Цілих 20 років його намагалися довести до розуму, але, врешті-решт, вирішили замінити інтернет-браузером Microsoft Edge. Проте, попередник так і продовжує «радувати» нас своєю присутністю на всіх версіях ОС Windows. У цій статті ми розповімо, як видалити браузер Internet Explorer з комп’ютера.

Навіщо видаляти цей оглядач?

У порівнянні іншими популярними браузерами Інтернет Експлорер відстає за багатьма пунктами, починаючи від повільної роботи і закінчуючи важкою системою налаштувань. Як би там не було, цей продукт все ще продовжує залишатися браузером за замовчуванням у багатьох користувачів.

Питання видалення цього оглядача зазвичай коштує в разі його некоректної роботи, що буває через неправильно встановлених оновлень. Набагато рідше видалення необхідно через що виникає конфлікт з іншим ПО. Проблеми з Explorer і іншими продуктами від Microsoft можуть виникнути, якщо ви використовуєте сторонніх збірок ОС Windows. А іноді користувачеві просто не подобається, що на увазі постійно миготить непотрібна програма. У будь-якому випадку, ви маєте право самі оцінювати необхідність видалення тієї чи іншої програми. До речі, ось корисне відео по темі:

Чи є Internet Explorer на Windows 10?

Цей браузер є за замовчуванням на Windows 7 і Windows 8. На Windows 10 його роль виконує відомий Edge. Однак, зайшовши в стандартні програми, можна побачити старий добрий Explorer, який, очевидно, знаходиться там в якості «музейного експоната».

Чому не все так просто з видаленням?

Неприємність в тому, що стандартним способом видалити Експлорер не вийде, т. К. Він є важливим компонентом системи Windows. Але будь-який такий компонент можна повністю відключити так, щоб він більше ніколи не давав про себе знати.

Якщо ви хочете завжди мати найсвіжішу версію Mozilla Firefox, то читайте наші корисні поради по оновленню браузера.

У цій статті ви знайдете статистику про найбільш використовуваних браузерах в світі – 

відключення оновлень

Перед тим, як видаляти Internet Explorer, рекомендується відключити його автоматичне оновлення. Без цього через деякий час він може знову себе проявити. Отже, у вікні оглядача натискаємо на значок налаштувань і вибираємо пункт «Про програму».

У вікні знімаємо галочку з автоматичного оновлення і натискаємо кнопку «Закрити».

Закриваємо програму.

З очей геть, Internet Explorer!

Для повної зупинки Експлорера на комп’ютері досить виконати кілька простих кроків. Для початку заходимо в Панель управління.

Натискаємо на пункт «Програми»

У вікні, знаходимо напис «Включення або відключення компонентів Windows» і переходимо по ній.

Чекаємо, поки з’явиться список компонентів Windows, після чого можна без зусиль відшукати наш браузер.

Знімаємо галочку. Система попередить вас про можливі наслідки і попросить підтвердити дію. Варто відзначити, що відключивши оглядач, ви не нашкодите системі, але ризикуєте викликати проблеми в роботі програм, які використовують цей браузер для завантаження веб-сторінок. Якщо ви впевнені, що таких програм у вас немає, то сміливо тисніть «Так».

На завершення тиснемо «ОК». Можливо, доведеться трохи почекати, поки Explorer відключиться.

Тепер ці програми неактивно на вашому комп’ютері. Переконатися в цьому можна, спробувавши відкрити ярлик оглядача (якщо він зберігся).

Як бачимо, ярлик не знаходить Explorer. Так само буває після звичайного видалення програми.

При необхідності програму завжди можна включити, поставивши галочку назад.

Видаляємо поновлення Internet Explorer

На додаток до проробленим діям щодо відключення браузера, можна також видалити його поновлення. У підсумку на вашому комп’ютері буде версія Експлорера, яка спочатку була в системі. Для цього в Панелі управління переходимо по напису «Видалення програми».

Тепер вибираємо «Перегляд встановлених оновлень».

Перед нами величезний список всіх оновлень, які коли-небудь встановлювалися на ваш комп’ютер. Щоб швидко знайти наш оглядач, вводимо в рядок пошуку «inter». У підсумку повинно залишитися лише те, що стосується Експлорера.

Для початку видаляємо мовної пакет, а потім і саме оновлення.

Залишиться тільки перезавантажити комп’ютер.

Читайте наші поради про правильне оновленні Google Chrome – 

Не знаєте, як використовувати файли з розширенням DWG? Тоді вивчіть нашу статтю – 

висновок

Просунуті користувачі ставлять під сумнів необхідність видалення в Internet Explorer. Він, як апендикс, який ніби й не потрібен, і не заважає, але все одно присутній, впливає на організм і може викликати неприємності. Internet Explorer повністю видалити не можна, т. К. Він – частина ОС Windows, але в разі необхідності нескладно зупинити його роботу.

Ссылка на основную публикацию