Як видалити браузер Internet Explorer 11 з комп’ютера

Причин, за якими багато користувачів ПК задаються питанням, як видалити Інтернет Експлорер, безліч. найчастіше працюють швидше, забезпечують більш високий рівень безпеки і містять більше можливостей, про які користувачі Інтернет Експлорер 11 на Вінодовс 7 можуть тільки мріяти.

На жаль, здійснити абсолютно безпечне і повне видалення Internet Explorer з Windows не вийде. IE 11 більше ніж просто браузер – він працює в якості базової технології для цілого ряду внутрішніх процесів Windows, включаючи оновлення, функціональність операційної системи і багато іншого. Тому перед тим, як видалити браузер з Віндовс 7, зважте всі за і проти.

В інтернеті висвітлюється безліч способів того, як повністю видалити Internet Explorer, але багато хто з них можуть лише нашкодити комп’ютеру, та й віддалятися програма буде довго. Перед тим як приступати до її видалення, рекомендується ознайомитися з максимально безпечними методами вирішення проблеми. На думку експертів, видалення стандартних компонентів системи викликає занадто багато проблем і не варто того, навіть якщо даний процес проводився обхідними шляхами.

Так як видалення Internet Explorer є не найкращим рішенням, ви можете безпечно відключити цей браузер і використовувати альтернативний як єдиний спосіб отримання доступу до інтернету на комп’ютері з Windows.

Також можна використовувати два браузера одночасно на одному комп’ютері. При цьому один з них повинен запускатися за замовчуванням, але обидва матимуть вільний доступ до інтернету.

Розглянемо два методи, які дадуть той же результат, що і видалення Internet Explorer, але виключать цілком реальну можливість виникнення серйозних проблем, пов’язаних з функціонуванням операційної системи.

Відключення Internet Explorer через «Завдання програм за замовчуванням»

Одним із способів відключення Internet Explorer в Windows 7 є використання утиліти «Завдання програм за замовчуванням».

Спочатку потрібно перевірити альтернативний засіб доступу до інтернету, наприклад Chrome або Firefox, а потім слідувати простим крокам для відключення Internet Explorer:

  1. Натисніть на кнопку «Пуск», потім перейдіть до «Панелі управління».
  2. У вікні «Панелі управління» відкрийте «Програми за замовчуванням».
  3. У вікні «Програми за замовчуванням» натисніть на кнопку «Завдання програм за замовчуванням».
  4. Коли всі програми позначаться на екрані, потрібно буде вибрати зі списку браузер.
  5. Після цього виберіть умовчання для даної програми, прибравши галочки навпроти розширень файлів, які програма повинна відкривати.
  6. Натисніть на кнопку «Зберегти». Windows 7 застосує зміни і автоматично закриється.

Оскільки Windows Update вимагає використання Internet Explorer, оновлення системи вручну більше не буде можливим. Автоматичне оновлення, якщо ця функція включена, слід продовжувати без змін.

Пам’ятайте, що, навіть якщо відключаєте Internet Explorer, ви насправді не видаляєте його, і ваша Windows 7 продовжить використовувати його без шкоди для комп’ютера з метою виконання ряду внутрішніх процесів.

Відключення IE через настройки доступу програм і замовчувань

Інший варіант схожий з попереднім і теж починається з «Панелі інструментів». Переконайтеся, що ви встановили і перевірили альтернативний браузер, наприклад Chrome або Firefox, а потім слідуйте простому алгоритму:

  1. Через «Пуск» відкрийте «Панель управління».
  2. Перейдіть на «Програми за замовчуванням». Виберіть «Налаштування доступу програм і замовчувань».
  3. Натиснувши на пункт «Інша», ви побачите список налаштувань, в розкрився поле виберіть яка буде використовуватися під браузер і приберіть прапорець навпроти IE, то ж можна зробити і з іншими стандартними програмами – прибрати галочки, якщо вони вам не потрібні.
  4. Натисніть «ОК», після чого Windows застосує всі параметри. Процес може зайняти деякий час.

Якщо ви захочете скасувати ці зміни в майбутньому, виконайте дії, перелічені вище, але на цей раз поверніть прапорець навпроти IE.

Ці способи допоможуть вам відключити стандартний браузер, прибирати його зовсім не обов’язково, тому замислюватися про те, як видалити Internet Explorer 11, не доведеться.

Ссылка на основную публикацию