Як видалити Attirerpage.com?

Як видалити Attirerpage.com?

Attirerpage.com – це рекламна вірусна програма, яка замінює стартову сторінку в браузері на свою. Більш того, сторінка Attirerpage.com стає пошуком за замовчуванням. Навіть якщо ви повернете настройки браузера за замовчуванням, вірус все одно знову «залізе» в налаштування і знову буде вам набридати. Як же позбутися від цієї настирливої ​​рекламної сторінки?

Позбутися цього рекламного вірусу можна за допомогою програмиAdwCleaner. Це найбільш простий спосіб видалити Attirerpage.com практично в автоматичному режимі. Вам нічого не потрібно буде видаляти вручну.

Механізм роботи вірусу:

Вірус змінює пошук за замовчуванням і стартову сторінку, створює підроблені ярлики браузерів, а пізніший модифікації віруси запускають службу, яка відстежує всі зміни в браузерах, тобто що б ви не робили, як би не змінювали налаштування браузера, вірус все одно модифікує настройки.

Отже, як видалити Attirerpage.com?

1. Завантажуємо програму AdwCleaner з офіційного сайту.

2. Запускаємо інсталяційний файл AdwCleaner і натискаємо кнопку«Сканувати».

Розпочнеться пошук рекламних вірусів і всіх файлів, які вірус використовує.

У випадку з Attirerpage.com утиліта знайде 3 служби в розділі служби а також інші файли і записи в реєстрі. Ви можете самостійно перемкнути вкладки AdwCleaner, щоб дізнатися, які саме елементи програма видалить.

3. Після цього натискаємо кнопку «Очищення». AdwCleaner попередить про те, що всі, хто працює програми будуть закриті. Погоджуємося і чекаємо завершення очищення.

Attirerpage.com тепер видалений з вашого комп’ютера.

Але це ще не все. Тепер потрібно деякі компоненти вірусу вручну.

5. Відкриваємо браузер і повертаємо стартову сторінку на вашу, повертаємо пошук за замовчуванням. Відключаємо всі підозрілі розширення.

У браузері Опера переходимо – «Меню-Розширення» щоб видалити розширення. Потім в меню «Налаштування-Браузер». Тут налаштовуємо стартову сторінку і пошукову систему за замовчуванням.

Теж саме робимо для інших браузерів.

Ссылка на основную публикацию