Як видалити антивірус Tencent

Tencent – це китайський антивірус, який ви можете завантажити собі на комп’ютер разом з якимось, на перший погляд, важливим і потрібним архівом або іншою програмою. Біда в тому, що він встановлюється без вашого дозволу, а після установки доставляє чимало клопоту.

Через те, що цей антивірус повністю на китайській мові, просто так видалити його не вийде, тому що зовсім нічого не зрозуміло, що написано на спливаючих вікнах при видаленні. Саме цей факт і призводить до того, що користувачі все частіше вбивають в пошуковий рядок свого браузера фразу «Tencent як видалити». У цій статті ми розповімо вам як позбутися від цього антивіруса.

Ми пропонуємо скористатися видаленням як стандартним методом, так і рекомендованим для досвідчених користувачів. У першому випадку, ми мали на увазі “Установку і видалення програм”, а в другому програму “CCleaner”.

Інструкція для деінсталяції будь-якої версії Tencent за допомогою стандартного способу виглядає так:

  1. Йдемо в “ПУСК” – “Панель управління” – “Програми та засоби” або ж у вікні пошуку вбивайте “Програми та засоби” та натисніть “Enter”.
  2. У вікні, перегортаємо програм телепередач і шукаємо міщем там 电脑 管家 (Оригінальна назва Tencent), клікаєм по ньому і натискаємо “Видалити”;
  3. Ставимо галочки згідно скриншотам, які наведені нижче і чекаємо кінця видалення.
  4. Після завершення видалення не буде зайвим перезавантажити комп’ютер.

Врахуйте, що програма залишає сміття в реєстрі, тому радимо скористатися додатковим ПО, наприклад CCleaner.

Видалення Tencent з комп’ютера повністю

Викачуємо в інтернеті з офіційного сайту програму Ccleaner, вона спеціально створена для видалення програм і чищення комп’ютера. Після її запуску вибреем вкладку «Сервіс» – «Видалення програм».

Далі в списку шукаємо 电脑 管家(Саме так, тому що Tencent – повністю на китайському). Натискаємо кнопку «Деінсталяція». Тут починається найцікавіше – з’являється віконце на китайському. У цьому вікні і на всіх наступних, натискаємо на першу кнопку (та що зліва). У віконці з пропозицією вибрати деякі пункти (віконце червоного кольору) галочки ставимо навпроти кожного.

Далі у всіх наступних вікнах натискаємо тільки на перші кнопки і це призведе, до того, що Tencent зникне з вашого комп’ютера.

Видалення Tencent версій старше 11.4

Робити потрібно те ж саме, що і в попередньому пункті, різниця тільки в одному кроці. При видаленні на вікнах натискаємо на першу (ліву) кнопку і тільки в віконці червоного кольору з вибором галочок ставимо ВСЕ галочки і натискаємо на праву кнопку. У всьому іншому видалення проходить однаково.

Як ви зрозуміли – позбутися від Tencent дуже просто і для цього на спливаючих вікнах потрібно натискати тільки ліву кнопку і все, а в більш старших версіях, від 11.4, в одному пункті натиснути на праву.

Сам по собі Tencent не несе шкоди вашому ПК, єдине через що його намагаються все видалити – це що він дико настирливий і заважає вам нормально працювати за комп’ютером або сидіти в інтернеті.

Це призведе до того, що Tencent більше ніколи вам не потурбує. Щоб ви повторно не завантажили цю китайську програму з інтернету – встановіть собі російськомовну версію перевіреного антивірусного ПО і уважно стежте за тим, що і звідки ви завантажуєте.

Ссылка на основную публикацию