Як видалити акаунт в Instagram

Отже, ви вирішили почати нове життя або стерти сліди старої. А адже в Instagram документується все, що було для вас важливим. Зустрічі з коханими, політичні переконання, музичні смаки, місто, де ви раніше жили, стара зовнішність, врешті-решт! І ось ви вирішуєте розпочати життя з чистого аркуша і розпрощатися з членством.

Видалення облікового запису в Instagram

Перш ніж зробити видалення профілю, вам треба усвідомити три речі:

 1. Видалення може бути тільки остаточним. Одного разу знищивши аккаунт, ви вже не зможете повернути колишнє ім’я. Це зроблено з міркувань безпеки: щоб ніхто не зміг зайняти звільнився адресу. На жаль, «ніхто» до колишнього власника теж відноситься.
 2. Видалити аккаунт – не єдина опція. Існує також тимчасова деактивація, ігнор інших користувачів і безліч дій, які можуть вам допомогти.
 3. Розробники бережуть вас від імпульсивних рішень. Тому не шукайте способи покінчити з аккаунтом прямо в додатку.

Засвоїли? Глибокий вдих – і приступаємо.

Спосіб 1: Повне видалення

Як не дивно, але скористатися мобільним додатком в цьому випадку не вийде. Швидше за все, розробники Instagram просто не хочуть, щоб користувачі здійснювали необдумані вчинки, адже часто таке рішення приймається на емоціях. Тому доведеться скористатися версією сервісу для ПК з доступом через будь-який браузер, в тому числі і мобільний.

 1. Перейдіть на сайт Instagram і ви повинні увійти під своїм ім’ям.
 2. Далі ви можете використовувати швидку посилання для миттєвого переходу на сторінку видалення аккаунта.Перейті на сторінку видалення облікового запису в Instagram

  Крім цього, ми покажемо, як самостійно знайти потрібну сторінку. Внизу сторінки знайдіть інформаційні посилання, серед яких виберіть «Підтримка».

  1. У лівій частині вікна натисніть на розділ «Управління аккаунтом».
  1. Знову в лівій частині натисніть на “Видалення акаунта”.
  1. Справа з’явиться список доступних дій. Серед них потрібно перейти на сторінку «Як видалити свій аккаунт?».
  1. Сервіс попросить вказати причину, по якій ви хочете позбутися від персонального профілю. У списку оберіть підходящий варіант.
  1. Наступним кроком буде потрібно ввести пароль від сторінки, щоб сайт переконався в тому, що дії робить її власник. Після цього натисніть на кнопку «Безповоротно видалити мій акаунт».
 • На комп’ютері і на мобільному пристрої процедура виглядає приблизно однаково.

  Спосіб 2: Тимчасова деактивація

  Якщо ви не впевнені, що хочете розпрощатися зі своїм обліковим записом назавжди, ви можете її тимчасово зробити неактивною. Розробники також вимагають, щоб для цього ви використовували браузер. Ми знову розглянемо приклад зі стаціонарним комп’ютером, проте на мобільному пристрої це робиться в точності так само.

  1. Запустіть браузер і увійдіть на Instagram під своїми даними.
  2. Зайдіть на сторінку тимчасової деактивації записи. Ви також можете використовувати миттєву посилання для переходу на сторінку заморозки профіля.Перейті на сторінку деактивації аккаунта в Instagram

   Потрапити туди ви можете і з меню налаштувань. Для цього відкрийте свою сторінку і натисніть на кнопку “Редагувати профіль”.

  1. У новому вікні перейдіть до розділу «Політика конфіденційності».
  1. У самому низу сторінки клікніть по посиланню «Тимчасово заблокувати мій акаунт».
  1. Сервіс запросить вказати причину заморозки і ввести свій пароль, щоб переконатися, що ви – власник сторінки. Як тільки ці дії будуть виконані, натисніть «Тимчасово заблокувати аккаунт».
 • Після деактивації ваш обліковий запис буде прихована від доступу, поки ви її НЕ активуєте знову. Форма активації з’явиться на смартфоні або ПК відразу ж після спроби входу під своїм логіном і паролем.

  Теоретично, деактивувати аккаунт можна необмежену кількість разів. Однак частота лімітована: користуватися деактивацією можна не частіше разу на тиждень. Можливо, це вдала альтернатива остаточного Інстаграм-суїциду. Як мінімум, подумайте про це, перш ніж розлучатися зі сторінкою остаточно.

  Ссылка на основную публикацию