Як видалити акаунт Гугл на Андроїд? різні способи

Для чого може знадобитися видалити акаунт Google на смартфоні або планшеті? Причин може бути багато. Наприклад, ви вирішили використовувати новий аккаунт, повністю відмовившись від старого. Або передаєте свій пристрій будь-кому – видалення облікового запису в цьому випадку обов’язково! Звертаємо вашу увагу на те, що в цій статті статті піде мова тільки про видалення облікового запису з пристрою – для повного його видалення використовується інша інструкція.

Найпопулярніший спосіб

Почнемо з найбільш популярного способу. Як приклади будуть використані смартфони від Samsung і Xiaomi, однак фактично ця інструкція підійде для будь-якого іншого пристрою на базі Android. Почнемо з Самсунга.

Заходьте в налаштування.

Відкриваєте розділ «Облік і облікові записи».

Слідом натискаєте на рядок «Облікові записи».

Як обліковий запис вибираєте Google.

Натискаєте на три точки у верхній частині вікна, щоб з’явилося меню, в якому Тапа по рядку «Видалити обліковий запис».

Залишилося тільки підтвердити видалення облікового запису з пристрою.

Якщо використовується апарат Xiaomi, то процедура буде дуже схожою. Заходьте в налаштування, тільки натискаєте на рядок «Синхронізація».

Вибираєте облікового запису Google.

Натискаєте «Ще», а потім, коли з’явиться меню, на рядок «Видалити аккаунт».

Чи підтверджуєте видалення.

другий спосіб

Ще один спосіб видалення облікового запису з пристрою – це заміна пароля в самому обліковому записі. Робити це будемо через налаштування Google.

Відкрийте настройки, знайдіть рядок Google і натисніть на неї.

Виберіть «Безпека і вхід».

Натисніть «Змінити пароль».

Перед зміною пароля вас обов’язково попросять ввести поточний пароль. Введіть його.

Вкажіть новий пароль два рази.

Якщо все зроблено правильно, аккаунт з пристрою буде видалений, тобто для входу в нього вам доведеться заново ввести дані.

третій спосіб

Самий нетривіальний спосіб, користуватися яким не радимо – це повне скидання даних. Проблема в тому, що при скиданні даних видаляється все інформація зі смартфона, він повертається до початкового стану, тому необхідно робити бекап.

Скидання даних в картинках:

Більш докладно про скидання – на цій сторінці. Зверніть увагу, що в разі скидання даних на останніх версіях Android при завантаженні смартфона доведеться ввести пароль від аккаунта, який останнім використовувався на вашому пристрої, так що не забувайте його.

Ссылка на основную публикацию