Як вибрати SSD диск для комп’ютера

Ми живемо в світі, який дуже насичений інформацією, кожен день ми отримуємо гігабайти нових даних. Постає проблема зберігання цієї інформації на своєму ПК. Звичайно, для цього ми будемо використовувати свій жорсткий диск, але що якщо нам потрібно пристрій, який забезпечить миттєвий доступ до файлів і високу швидкість? У цьому випадку на допомогу прийде SSD-накопичувач, в цій статті ми розповімо вам, як вибрати SSD-диск для комп’ютера.

Переваги і мінуси

Даний тип запам’ятовуючих пристроїв полюбився користувачам в основному за:

 • невеликі розміри (менше, ніж звичайний HDD);
 • хорошу надійність, тому що в пристрої немає механічних деталей, які можуть зноситися;
 • відмінну швидкість роботи;
 • можливість підключення до PCI-E виходу.

Наша стаття допоможе розібратися, чим пам’ять DDR-4 краще, ніж DDR-3 – 

Наші рекомендації підкажуть вам, як правильно підібрати процесор для ігрового ПК, читайте далі.

Також у твердотільних накопичувачів є і деякі недоліки:

 • кількість циклів записів обмежена;
 • поки що вартість пристроїв досить висока.

Відгуки

Люди, які купили SSD-накопичувач, в основному задоволені покупкою. Користувачі відзначають зрослу швидкість завантаження Windows і програм, а сам комп’ютер включається за лічені секунди. Також задоволені і геймери, якщо встановити гру на твердотільний накопичувач, то вона починає йти без подзагрузок і гальм (за умови, що інші комплектуючі задовольняють апетити сучасних ігор).

Цікавий факт: компанія Seagate створила SSD об’ємом в 60 терабайт, він повинен надійти в продаж у 2017 році!

Рекомендації по вибору

Якщо ви хочете підібрати хороший SSD, то не поспішайте звертати увагу на ціну, висока вартість ще не гарантує відмінну якість. Краще вивчіть такі основні параметри:

 1. Обсяг пристрою – якщо ви плануєте зберігати важливі дані на пристрої, то краще купити SSD з великим об’ємом пам’яті, наприклад, 512 Гб. У разі, якщо використовувати накопичувач ви будете тільки під систему, то можна брати екземпляр з 128 Гб.
 2. Цикли – чим цей параметр більше, тим довше SSD вам прослужить, це важливий показник, варто звертати на нього увагу.
 3. Бренд – при покупці віддавайте перевагу відомим брендам, наприклад, Intel, Kingston, OCZ, Samsung, стоять такі вироби трохи дорожче, зате ви зможете не хвилюватися про те, що через місяць ваш накопичувач перестане працювати, тому що імениті компанії дорожать своєю репутацією і не відправляють в продаж шлюб.
 4. Технології – краще купувати пристрої з ECC, TRIM і S.M.A.R.T. технологіями, вони допомагають SSD правильно працювати з даними, тим самим зменшуючи його знос.
 5. Тип елементів пам’яті – якщо накопичувач буде мати маркування MLC, то в теорії такий виріб прослужить приблизно три роки, якщо ж воно буде мати маркування SLC, то виріб пропрацює в рази довше.
 6. Звертайте увагу на показник MTFB – чим більше значення, тим краще. Теж саме можна сказати і про показник IOPS.
 7. Визначтеся, куди ви будете підключати твердотільний диск, якщо плануєте використовувати PCI-E вихід, то беріть виріб з відповідним інтерфейсом, в іншому випадку придбайте екземпляр з SATA III інтерфейсом.

Дана стаття розповість вам, який комп’ютер можна підібрати з бюджетом в 20 тис. Гривень – 

Якщо ви хочете підібрати продуктивну відеокарту для нових ігор, то наші поради вам знадобляться, читайте про це далі.


З цієї статті ви дізналися, як правильно вибрати запам’ятовуючий пристрої нового покоління. Резюмуючи вищесказане можна сказати, що звертати увагу варто на швидкість і довговічність, а також не гнатися за низькою ціною. Краще придбати SSD-накопичувач трохи дорожче, але від відомої фірми, ніж потім шкодувати не тільки про витрачені гроші, але і втрачених даних.

Ссылка на основную публикацию