Як вводити чіти і чит-коди на Андроїд іграх

Багато гравців зустрічали чит коди на мобільні Андроїд гри, але незрозуміло як і куди вводити чіти і чіткоди на смартфоні або планшеті, сьогодні покажемо як це можна реалізувати і випробувати коди в справі.

Що таке чит-код і навіщо він потрібен в іграх?

Чит код в перекладі з англійської як «шахрайство». А використовувати чіти в іграх, чи є поганим? У багатьох відеоіграх, розроблених для ПК, чит-коди були спочатку вбудовані в них.

Чити є якимось набором символів. Це необхідно для тестування ПО на стадії його розробки.

Наприклад, в процесі тестування, розробник користується читом і потрапляє на потрібний рівень гри, погодьтеся, це набагато зручніше, ніж кожен раз починати гру з початку і проходити її цілком, з метою відшукати якийсь баг на 25-му рівні.
Ще одна властивість читов – це наявність можливості прокачати гравця на тому чи іншому рівні, якісь «плюшки».
Щоб застосувати подібний чит-код, потрібно використовувати програми, які відповідають за будь-якої потрібну адресу, там зберігається вся необхідна інформація про те чи іншому персонажі.
На Андроїд тепер теж є можливість використовувати чіти, наприклад гравцеві можна дати «безсмертя», або ж «багато грошей», щоб гравець зміг купити багато зброї.

Як на Андроїд ввести чит-код?

Спосіб перший.

Отже, тепер прийшов час розібратися, як ввести чіти на ОС Андроїд. Для ПК все просто і зрозуміло, використовуємо клаву, а для Андроїд як?
Зараз розберемося. Є функція у ОС Андроїд – виклик клавіатури, безпосередньо в грі.
Для того, щоб зробити подібний «фокус» нам потрібно буде використовувати програму Smart Office 2. Дану програму ви зможете завантажити в Google Play, і качнути на свій телефон з подальшою установкою, або ж це може бути планшет.
Тепер, вам потрібно відкрити гру, гра на скрині є прикладом, у вас буде своя. Гру потрібно згорнути через кнопку «home».

Згортаємося через кнопку Home

Відкриваємо вищевказану програму, яку ви скачали тільки що.
Створюємо «новий документ» і вибираємо формат документа, наприклад, це може бути DOC.
На нижній частині дисплея вибираємо кнопку, яка називається «Правка». У планшетів вона розташована на «Клавіатурі».

Натискаємо кнопку Правити

Як це зробите, у вас повинна буде з’явитися клавіатура, вам залишиться відкрити гру і, при цьому, клава, абсолютно точно, нікуди не зникне.
Нагадуємо, щоб повернутися в гру, вам потрібно натиснути знайому кнопку «home».

Натискаємо на кнопку Home

Існує і другий спосіб, введення чит коду, про це ми дізнаємося в другому способі.
Спосіб другий.
Якщо перший варіант не зручний або не працює, то можна використовувати GameKeyboard +. А так же можна скачати Smart Office2 з браузера.
Це така клава, яка спеціально розроблена для ОС Андроїд.
Цей додаток платне, його можна завантажити звичним способом, через Google Play.
Насамперед, вам необхідно встановити і відкрити програму, вибрати функцію, поставивши галочку «так» – тим самим, ви підтвердите свій вибір, це зробити можна в розділі «Game Keyboard.

Заходимо в Game Keyboard

Наступним кроком потрібно вибрати метод введення.
А третім кроком, потрібно буде налаштувати геймпад. Щоб це зробити, вам потрібно вибрати кнопку «Usage Mode», після чого поставити галочку на «« Edit Mode ».

Виставляємо Edit Mode.

Щоб провести видалення кнопок, які не потрібні, необхідно натиснути їх одна за одною, а в розпочатому віконечку натиснути «Remove».
Щоб завершити ці дії, потрібно «тапа» на сходинку «tap Top-Right screen corner / Vol-Up …» (натискайте в верхній правий кут або «Гучність плюс»), відкриється вікно під назвою «Select Action», після потрібно натиснути вибрати «Remove».

Останні кроки налаштування

Після того, як всі налаштування закінчені, закриваємо геймпад і запускаємо гру.

Щоб викликати клаву, потрібно натиснути на гучність вгору відповідно.

Запускаємо клавіатуру по кнопці Гучності

Пропонуємо відео урок на прикладі як вводити чіти в GTA: San Andreas на Android.

висновок

Ось і все, тепер ви зможете вводити чіти на ОС Андроїд без всяких проблем. Сподіваємося, що вищенаведені способи, вам будуть допомагати в іграх і прокачування героїв. Пишіть в коментарях який із способів зручніше і задавайте питання, в яких іграх чіти працюють, а в яких ні.

Ссылка на основную публикацию