Як встановити Windows на Mac

Продукція компанії Apple безсумнівно порадує будь-яку людину, якщо той отримає її в подарунковій упаковці або дозволить собі придбати новеньке пристрій. Однак платформа Mac OS від зазначеного виробника, є дуже непоступливою в питанні підтримки популярних додатків, ігор і т.д. Але, що робити тим користувачам, які жити не можуть без OC Windows? На цей випадок розроблений ряд додатків, які дозволяють встановити дану систему спільно зі звичною для пристроїв Mac OS X.

Розроблено ряд програмного забезпечення, яке дозволяє встановити OC Windows на настільки прискіпливої ​​платформі за допомогою флешки або попередньої установки спеціальної утиліти. Мова в статті піде про трьох найпопулярніших програмах від самої компанії Apple.

Програми для установки Windows на Macbook

Parallela Desktop.

В першу чергу мова піде про одне з програм, принцип якої заснований на запуску віртуальної машини. Такий софт дозволяє реальне дисковий простір змінити на віртуальну і вже в ньому проводити різні операції, в тому числі інсталяцію OC Windows. Завантаживши відповідне програмне забезпечення, необхідно дотримуючись послідовність зробити процес установки.

 1. Запускаємо програму – меню «File» – рядок «New …».
 2. У новому вікні натискаємо «Install Windows or another OS from DVD or image file».
 3. Вибравши вказаний розділ, визначте джерело, який використовується для інсталяції нової операційної системи.
 4. Підтвердивши свій вибір, введіть ключ активації для конкретної встановлюється версії.
 5. У наступному меню виберете, як саме буде використовуватися встановлена ​​система.
 6. Введіть ім’я встановлюється ОС і директорію на комп’ютері, де вона буде розташовуватися. Тут варто враховувати, що буде потрібно близько 30 Гб місця, тільки для повноцінної роботи Windows 7, але краще зробити запас для встановлення ігор та програм. Крім цього в меню можна коригувати і інші настройки на розсуд користувача.
 7. В кінцевому підсумку підтвердіть свій вибір і дочекайтеся закінчення установки операційної системи.

Таким чином, процес установки і експлуатації нової ОС досить простий і не вимагає особливих знань в області комп’ютерних наук. Переваги використання даного софта в тому, що продуктивність дуже висока, як ніби використовується не віртуальна версія, а та, що була отримана шляхом прямої установки на жорсткий диск.

VirtualBox.

Ще один додаток для створення віртуального простору, що емулює роботу реальної операційної системи – це VirtualBox. Програма користується високою популярністю і дуже часто входить в базовий курс навчання студентів зв’язали своє життя з комп’ютерними науками. Володіє російською локалізацією, зручним інтерфейсом і найпростішим алгоритмом дій по установці системи на віртуальну машину.

Програма представлена ​​у вільному доступі на офіційному сайті розробника. Після установки і запуску програми необхідно натиснути «Створити» і вибрати наступний алгоритм дій.

 1. У першому пункті слід вибрати вид операційної системи, яка буде встановлена.
 2. Далі з’явиться вікно з повзунком, який допоможе визначити обсяг оперативної пам’яті, використовуваної для роботи системи. Вибір в даному випадку залишається за користувачем. Якщо він володіє потужною машиною з об’ємом від 4 Гб, то для роботи самого емулятора вистачить 1 Гб, а запускається віртуальна машина буде споживати інший обсяг. Найкраще встановлювати позначку для віртуальної системи від 1024 Мб.
 1. Наступне вікно також не вимагає відображення, адже в ньому необхідно лише поставити позначку у рядки «Створити новий віртуальний жорсткий диск».
 1. У наступному розділі слід вибрати формат створюваного диска. На малюнку з’явиться потрібний пункт.
 2. Далі вибираємо «Фіксований віртуальний жорсткий диск» і аналогічним до пункту про віртуальної пам’яті повзунком підбираємо розмір дискового простору в новій системі.
 3. Як наслідок, після правильно виконаних дій новостворена система повинна з’явитися в списку головного меню програми. Слід натиснути кнопку «Запустити» і очікувати поки станеться перший запуск, при якому можна буде зробити стартову налаштування системи.

Нюанси і альтернативний софт

Особливу увагу серед софта для установки Windows на Mac OS приділяється професіоналами програмі Boot Camp. Однак даний софт є багатофункціональним і вимагає додаткових дій по своєму налагодженні, тому процес установки значно затягується, а в разі, якщо користувач з технікою на «ви», то і зовсім краще скористатися більш простими додатками описаними вище. Що стосується Boot C
amp, то його використання для установки звичної Windows на Mac OS вимагає окремого огляду, який може бути вивчений в мережі Інтернет.

Образи для інсталяції операційних систем можуть бути завантажені в мережі Інтернет або отримані на офіційному сайті Microsoft. Драйвера для такої системи слід завантажувати та встановлювати за аналогією з тим, як виконуються ці дії в реальному OC Windows.

Підсумок.

З вищесказаного стає зрозуміло, що при належному старанні і дотриманні всієї послідовності дій встановити Windows на комп’ютер від Apple може і складно, але цілком можливо. Якщо ж є певні проблеми з розумінням алгоритму дій, то краще за все звернутися до професіонала.

Ссылка на основную публикацию