Як встановити Windows 7, 8, 10 з флешки.

Записуємо образ ISO Windows 7, 8, 10 і встановлюємо з флешки.

Прогрес не стоїть на одному місці і використання компакт диска стає вчорашнім днем. У багатьох нових моделях ноутбуків і нетбуках відсутня привід для компакт диска. Часто зустрічається ситуація коли привід може бути неробочим, а у вас виникла потреба в перевстановлення віндовс. Вихід з такої безвихідної ситуації дуже доступний і простий – потрібно Windows встановити з USB флешки. Відео-інструкцію по установці Windows з флешки дивіться нижче.

Перед тим як встановлювати заново Windows, прочитайте статтю до кінця і якщо є можливість – роздрукуйте її, це може стати в нагоді при установці Windows 7/8/10.

Для установки Windows вам потрібно виконати кілька етапів:

Підготувати комп’ютер;

підготувати USB флешку;

налаштувати BIOS під завантаження з USB порту;

встановити Windows.

Тепер розглянемо всі етапи більш докладно:

1. Готуємо комп’ютер до завантаження та встановлення Windows. Спочатку потрібно скопіювати цінні для вас файли з директорії С в інший розділ диска, наприклад D, флешку або DVD диск. Ще є один важливий момент, який обов’язково варто передбачити. Це драйвера мережевої карти. Якщо в процесі установки з’ясується, що вони стали криво або не встановив, то опинитеся без інтернету і без драйверів. Тому заздалегідь подбайте і скачайте свіжі драйвера.

2. Підготовка USB флешки. Для цього нам знадобиться: Флешка на 4 Гб; образ диска Windows (формат iso); утиліта UltraISO, Підключаємо флешку і форматіруем її. Запускаємо утиліту UltraISO Після запуску натискаємо «Відкрити», і прописуємо шлях на образ з Windows. В меню «Самозавантаження» тиснемо «Записати образ жорсткого диска» Після закінчення процесу запису у вас буде установча флешка з виндовс.

3. Налаштування BIOS для завантаження з USB порту. Для установки виндовс потрібно щоб комп’ютер при його запуску почав завантажуватися з флешки. Це дозволить зробити одна з налаштувань BIOS. Потрапити в BIOS можна відразу при запуску комп’ютера, натиснувши клавішу швидкого на клавіатурі. Якщо уважно дивитися на монітор при завантаженні, там прописується, яку клавішу слід натискати, щоб потрапити BIOS. Найчастіше використовується клавіша Esc, Delete, або F2. Зазвичай зустрічаються такі варіанти:

Якщо з першого разу не вийшло, нічого страшного, перезавантажте комп’ютер і спробуйте ще. Можливі варіанти для входу в меню BIOS.

Після того як увійшли в меню BIOS необхідно знайти опцію, яка відповідає за порядок завантажуються пристроїв. Ці настройки знаходяться меню, в якому є слово BOOT. За допомогою стрілок на клавіатурі вибираєте першим пристрій USB – HDD і вийдіть з BIOS, зберігаючи всі зміни, використовуючи пункт меню Save and Exit Setup. Для полегшення пошуку декілька прикладів.

4. Установка Windows Підготовлену флешку встановлюємо в USB порт і перезавантажуємо комп’ютер.

Якщо все зроблено правильно, то установка Windows почнеться автоматично і всі подальші дії не відрізняється від звичайної установки. Не забудьте по завершенню установки Windows настройки BIOS повернути в початковий стан. Дана інструкція підійде для будь-яких версій ОС Windows, будь то 7, 8, 8.1 або навіть 10.

Ссылка на основную публикацию