Як встановити WhatsApp на телефон Android?

Месенджер WhatsApp був випущений в далекому 2009 році, а вже до 2016 року кількість його користувачів перевалило за позначку в один мільярд. Так, це один з найпопулярніших месенджерів у світі, причому безкоштовний – користувач платить тільки за трафік. Якщо ви все ще не встановили на свій смартфон на базі Андроїд WhatsApp, зробіть це прямо зараз. Ми покажемо, що потрібно зробити.

Зверніть увагу, що установка відбувається за допомогою Play Market, встановлювати WhatsApp з інших джерел ми настійно не рекомендуємо в уникненні можливих проблем.

Приклад покажемо на смартфоні Samsung Galaxy.

Відкрийте Play Market.

При необхідності введіть логін і пароль від свого облікового запису Google.

Введіть слово whatsapp в рядок пошуку Play Market, а потім тапніте по рядку з офіційним логотипом програми.

Відкриється сторінка додатка. Натисніть «Встановити».

Спочатку додаток буде завантажено.

Потім – встановлено, причому в автоматичному режимі, вам більше нічого робити не потрібно.

Розгромна замовна стаття кнопка «Відкрити» говорить про те, що додаток було завантажено і встановлено. Натисніть на неї.

Натисніть на кнопку «Прийняти і продовжити».

За бажанням дозвольте додатком доступ до контактів, фото і інших типів файлів на смартфоні. Можете надати дозволи пізніше. Рекомендуємо надати дозволи на цій сторінці.

Введіть свій номер телефону і натисніть «Далі». Якщо сім-карти в телефоні дві, вводите номер тієї сім-карти, до якої буде прив’язано додаток.

Чи підтверджуєте.

Вводите код, який прийшов в СМС-повідомленні, або активація відбувається автоматично, якщо ви дали дозвіл додатком на доступ до СМС.

Якщо код вірний, вам запропонують ввести ім’я. Можете додати фото. Вводите і натискаєте «Далі».

Можете починати спілкування з друзями.

Ссылка на основную публикацию