Як встановити всі оновлення Windows 7?

Кожен раз при установці «сімки» з нуля багато користувачів стикаються з непосильною ношею – як встановити всі оновлення Windows 7 за раз? На щастя, Майкрософт розуміє наскільки тягучою і виснажливою може бути установка всіх випущених оновлень для Windows 7, так що вони випустили спеціальний установник, який допоможе вам у ситуації, що склалася з оновленнями.

«Зручний зведене оновлення»Дозволяє користувачам Windows 7 завантажити і встановити тільки один пак, який встановлює всі оновлення для Windows 7 від Лютого 2011 і закінчуючи 16 Мая 2016 року. Простіше кажучи, “Зручний зведене оновлення»Виконує роль Windows 7 Service Pack 2.

На жаль, Майкрософт не зробили «Зручний зведене оновлення»Доступним через служби Windows Update, через що користувачам, які хочуть встановити Windows 7 на комп’ютер, потрібно пройти і завантажити цей установник окремо. Якщо ж ви не хочете завантажувати цей інсталятор, то єдиною альтернативою стане почергова установка кожного оновлення, що навряд чи вам сподобається.

Якщо ви все-таки захотіли встановити «Зручний зведене оновлення », то в першу чергу переконайтеся, що у вас є Windows Service Pack 1, так як той встановитися тільки на цій системі. Для того, щоб дізнатися, як встановити всі оновлення Windows 7, дотримуйтесь нижчеописаних кроків.

Установка Convenience Rollup для Windows 7

Крок №1 Визначення розрядності операційної системи

  • Натисніть комбінацію клавіш Win + X і виберіть «Система».
  • Подивіться на пункт «Тип системи». Там буде вказано, який розрядністю ви володієте – 64-бітної або 32-бітної.

Крок №2 Завантаження і установка Оновлення стека супроводу

У квітні 2015 року, Майкрософт випустили «Оновлення стека супроводу» для операційної системи Windows 7. З якихось невідомих причин, ви повинні для початку завантажити і встановити «Оновлення стека супроводу », перш ніж перейти до установки «Зручного зведеного оновлень ».

  • Перейдіть по цьому для скачування «Оновлення стека супроводу»За 2015 рік для вашої Windows 7. Опуститеся нижче по сторінці і знайдіть рядок« Метод 2. Центр завантаження Майкрософт », а потім виберіть потрібний для вашої системи установник.
  • Почніть скачування, дочекайтеся закінчення завантаження, а потім запустіть його установку з тієї папки, в яку ви завантажили програму встановлення.

Як тільки ви розберетеся з установкою «Оновлення стека супроводу», То можна переходити до нашого наступного і останнього кроку, в якому вирішиться питання

Крок №3 Завантаження і установка Зручного зведеного оновлень

  • Пройдіть по цій для скачування «Зручного зведеного оновлень».
  • Відповідно, виберіть 64-бітну версію або 32-бітну в залежності від вашої системи.
  • Потім просто встановіть його так само, як і попереднє оновлення в «Кроці №2».

замітка: Як вже було сказано вище, Зручний зведене оновлення для Windows 7 Service Pack 1 містить апдейти з лютого 2011 по травень 2016 рік. Решта ж поновлення вам, на жаль, доведеться встановлювати вручну.

Ссылка на основную публикацию