Як встановити Viber на телефон

Viber – це безкоштовний додаток, яке працює на більшості операційних систем, воно призначене як для комп’ютерів, так і смартфонів. При установці воно інтегрується з адресною книгою і авторизується за номером телефону. За допомогою програми можна здійснювати дзвінки, листуватися, відправляти відео, фото, аудіо. Для здійснення будь-яких дій необхідна наявність інтернету, хоч мобільного, хоч Wi-Fi.

У цій статті розглянуті варіанти, як встановити Viber на телефон.

Для того щоб можна було безкоштовно завантажити додаток Viber необхідно бути зареєстрованим в магазині додатків для свого смартфона. У кожної операційної системи свій магазин додатків, так на Андроїд – це Play маркет, для IOS – Apple Store. Якщо ви там зареєстровані, то заходите в магазин і знаходите додаток Viber. Можна шукати через меню пошуку, а можна зайти в розділ додатка, там вибрати топ безкоштовних і буквально в перших рядах буде Viber.

установка Viber

Заходимо в офіційний магазин для вашої ОС і качаємо Виберіть.

Наприклад, тут:

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip
  • https://itunes.apple.com/ru/app/viber/id382617920

далі:

  • Натискаєте «встановити».
  • Додаток видасть повідомлення про те, щоб ви підтвердили доступ до різних функцій смартфона, таким як доступ до фото, пам’яті тощо. Якщо ви з цим згодні і хочете користуватися додатком, то натискаєте кнопочку «прийняти».
  • Після цього почнеться завантаження додатка, воно важить трохи і чекати довго не доведеться.

Реєстрація

  1. Виходимо в меню, де розташовані всі додатки і знаходимо іконку програми.
  2. Запускаємо програму і бачимо вікно вітання з перерахованими можливостями програми, якщо цікаво можна почитати, якщо немає, то тиснемо «продовжити».
  3. Далі програма попросить вас ввести номер телефону, до якого буде прив’язана програма. Важливо вказати номер саме той, яким ви користуєтеся найчастіше. Тому що в контактах у ваших друзів ви будете видні в тому випадку, якщо ваш номер, на який реєструвався viber, у них є. Отже, вводимо номер і країну. Як правило, країна сама визначається після того, як був введений номер. Номер потрібно вводити, починаючи з коду оператора, тобто без першої 8ки або +7. Ще раз повторимося, що номер потрібен робочий і правильний, тому що на нього прийде смс з кодом підтвердження.
  4. Після з’являється віконце для підтвердження правильності номера і натиснувши «ок» ви закінчите реєстрацію. Після приходу смс, програма її буде розпізнано, і ви отримаєте доступ до всіх можливостей viber.

Введіть номер телефону
Початковий екран Viber
налаштування Viber

Буває, що з яких-небудь причин смс не приходить, тоді ви можете в меню налаштувань вибрати голосову активацію. Після вибору цього способу відбудеться вхідний дзвінок. Чи приймаєте його, і робот повідомляє вам чотиризначний код, який потрібно запам’ятати або записати. Після цього вводьте код в віконці, що з’явилося і все. Активація завершена. Після того, як програма була активована, будуть з’являтися віконця з пропозицією ввести ім’я, встановити фото на аватар. На працездатність це не впливає. Ім’я, яке ви введете, буде відображатися у ваших друзів і аватар відповідно теж.

Важливим моментом при установці є наявність інтернету, без нього програма працювати не буде, і її неможливо буде активувати.

Після того, як програма буде активована, можна почати нею користуватися. Заходьте в програму і потрапляєте в звичайну адресну книгу, де вибираєте абонента, з яким хотіли познайомитися. Клікаєте на його іконці і пишете або телефонуйте. Головне щоб абонент в цей момент теж був в мережі. Про що можна дізнатися в його статусі, у верхній частині екрану під аватаром користувача буде напис «в мережі» або ж час, коли абонент був останній раз в мережі.

Програма працює у фоновому режимі і спеціально її запускати не потрібно, якщо вам прийде повідомлення, то телефон повідомить вас про це. Головне, щоб був підключений інтернет, якщо його немає, то повідомлення або інформація про пропущений виклик прийде пізніше.

Плюсом даної програми є автоматична інтеграція з телефонною книгою, програма сама знаходить абонентів з встановленим Виберіть і автоматично завантажує їх в свою адресну книгу. Тому вносити вручну не доведеться. Якщо ви занесли нові номери в телефон і не впевнені, що Виберіть самостійно довантажити контакти, то можна зайти в адресну книгу Виберіть і потягнути вниз, після чого почнеться оновлення. І контакти, які не були додані, якщо такі є, з’являться в Виберіть.

Також не варто забувати, що програма безкоштовна, і будь-які пропозиції оплатити що-небудь при скачуванні або установці є обманом. Тільки після установки деякі можливості можуть вимагати оплати, такі як дзвінок, абоненту не в мережі або на стаціонарний телефон. В такому випадку дзвінок буде відбуватися звичайним способом по мобільній мережі. А крім цього в програмі є веселі наклейки деякі, з яких платні, якщо ви вирішите їх завантажити, то гроші будуть списані з вашого мобільного рахунку.

Цікавий факт, що при зміні сім-карти або при її відсутності програма буде продовжувати працювати, так як прив’язується вона до одного номеру. Але при цьому він знадобиться для відновлення саме цього аккаунта, інакше встановивши заново на телефон Виберіть, і якщо в ньому буде інша сім-карта, старий аккаунт перестане працювати.

Особливих нюансів при установці на різні операційні системи немає, все працює за єдиним планом і складнощів з установкою на адроід, IOS або Windows виникнути не повинно. Єдино, що магазини у всіх різні, а установка однакова.

Найпоширеніші помилки при установці viber і проблеми, які можуть виникнути: це відсутність інтернету, неправильно введений номер і можливо помилково натиснути відхилити дозвіл на використання ресурсів телефону. Тому потрібно просто уважно виконувати кожен крок.

Ссылка на основную публикацию