Як встановити тему в Windows 7 і 10

В роботі за комп’ютером людина проводить значну частину свого часу і важливо, щоб робоче місце (в даному випадку інтерфейс) було зручним і не викликало почуття гноблення. Комплексно вирішувати проблеми нудного оформлення стане установка графічної теми на Windows, як це показано в нашій новій статті нижче.

Можливості візуалізації в Windows

Сучасні версії операційної системи Windows 7, 8 і 10 мають безліч опцій персоналізації для оформлення робочого столу і провідника на будь-який смак користувача. Можливі зміни таких елементів, як:

 • фону (статичні шпалери або динамічне слайд-шоу);
 • кольору і прозорості вікон;
 • заставок і скрінсейвер;
 • звуків оповіщення і вітання;
 • кнопок і панелей (у нестандартних темах).

Дотримуючись наших інструкцій, ви зможете самостійно змінити оформлення інтерфейсу системи, встановивши теми від офіційного або стороннього розробника.

Установка тим на Windows 7

Установка і застосування нової теми для Windows 7 не є складним завданням, особливо якщо вона завантажена з офіційного джерела. Для початку розглянемо найпростіший спосіб – отримання сертифікованої оболонки.

Важливо! Розглянуті в цьому розділі дії не підходять для Windows 7 Starter і Home Basic.

Алгоритм дій такий:

 1. Біля сподобалася теми натискаємо кнопкою миші по посиланню скачування і встановлюємо завантажений пакет на ПК.

 1. Активація теми відбудеться автоматично. Якщо цього не відбулося – натискаємо праву кнопку миші на вільній області робочого столу і вибираємо пункт «Персоналізація».

У цьому меню шукаємо встановлену тему. Всього один клік по ній, і оформлення зміниться за кілька секунд.

Здавалося б, на цьому можна і закінчити статтю, але проблема в тому, що офіційні оформлення для Windows 7 мають деякі обмеження: немає заміни кнопок і панелей, відсутні нові інтерактивні елементи. Для повної кастомізації зовнішнього вигляду оболонки нам знадобляться теми з неофіційного джерела і спеціальний установник.

Робимо наступне:

 1. Викачуємо одну з двох програм:
  • Universal Theme Patcher (для пропатчіванія системних файлів);
  • UxStyle-Core (для відключення перевірки сертифіката).

Для прикладу ми виберемо другий софт, який можна завантажити на сайті http://uxstyle.com (тут також є версія для Windows 8.1 і 10).

 1. Вибираємо файл програми відповідно до розрядності своєї системи (32 або 64 біта) і запускаємо її. В кінці нетривалої установки висвітиться вікно про успішність дії.
 2. Шукаємо для себе підходящу тему на будь-яких сайтах з хорошим рейтингом, наприклад, на https://7themes.su. Нам сподобалася мінімалістична і сучасна оболонка під Linux, тому натискаємо по ній.

Завантажуємо архів на сайті і розпаковуємо його прямо в папці «Для дорослих».

 1. Розпаковане вміст архіву копіюємо в папку «Themes», розташовану по шляху «C: / Windows / Resources».

 1. Заходимо в «персоналізації» і вибираємо нашу тему, яка повинна там відобразитися.

Відразу помічаємо, що інтерфейс змінився, але частково: без кнопок і панелей навігації.

Запустивши TakeOwnershipEx, натискаємо по «Отримати права доступу», де відзначаємо файл «Explorer.exe», що знаходиться по шляху «C:Windows ».

Шукаємо папку з файлами нашої теми, а, точніше, зображення з розширенням BMP і натискаємо на нього.

Заміна Пуска буде видно після перезавантаження ПК.

 1. Тепер нам потрібно замінити кнопки навігації за допомогою вже встановленої програми TakeOwnershipEx. Ми повинні отримати права доступу до ExplorerFrame.dll, який знаходиться по шляху «C: / Windows / System32».

Міняємо назву справжнього файлу на ExplorerFrame.dllold, а замість нього копіюємо в цю директорію файл з папки з темою.

Перезавантажуємо комп’ютер і дивимося на результат.

Другий варіант, як встановити тему на Віндовс не відрізняється легкістю, але в результаті ви отримаєте унікальний стиль оформлення робочого столу і провідника, від якого «очей не відірвати».

Установка тим на Windows 7 Starter і Home Basic

Операційні системи Windows 7 Starter і Home Basic є урізаними версіями повної «сімки». Меню «Персоналізація», без якого не можна проводити встановлення нових тем, було повністю вирізано. Але на радість власників цих ОС, існує утиліта, за допомогою якої можна додати цей пункт контекстного меню – Personalization Panel.

Починаємо з викачування і інсталяції утиліти Personalization Panel.

 1. Заходимо на сайт розробника winaero.com/download.php і знаходимо потрібний для нас ПО.

 1. Викачуємо, розпаковуємо і встановлюємо його на комп’ютер.

 1. Обов’язково вибираємо параметр «Звичайна установка» і тиснемо «Далі».

Через пару секунд Personalization Panel сповістить про успішну установку меню “Персоналізація”. Її наявність можна перевірити, клікнувши праву кнопку миші в будь-якому вільному місці робочого столу.

Після цих підготовчих заходів ви можете керуватися попередньої главою, де описано, як поставити тему на Windows 7.

Нові теми для Windows 8 і 10

Спочатку на Windows 10 було неможливо змінити стандартні і встановити нові теми, але після декількох глобальних оновлень опцію повернули. Зайшовши в оновлене меню персоналізації, користувач побачить знайомий йому по сімці спосіб настройки графічного оформлення.

На відміну від попередньої «сімки» в Windows 8.1 і 10 вбудований онлайн-магазин Microsoft для скачування сертифікованого ПЗ. В їх число входять і теми, які ми і будемо встановлювати.

Для цього:

 1. переходимо в «Пуск / Параметри / Персоналізація / Теми / Інші теми в Магазині».
 2. У Магазині Microsoft вам будуть доступно безліч цікавих безкоштовних оформлень. Однак тут спостерігається той же «застій», як і в архіві тим Windows 7: список рідко поповнюється свіжими завантаженнями.

Кількома мишею на будь-який вподобаний варіант.

 1. Після завантаження файлу переходимо назад в персоналізації і вибираємо нову тему основний.

На цьому процес перетворення зовнішнього вигляду інтерфейсу можна закінчити. Якщо ви бажаєте знайти унікальну тему з розширеними можливостями і змінами кнопок – робіть дії з першого розділу статті.

 1. Розпаковуємо архів і запускаємо ПО. Ставимо патч для системних файлів. Ми залишаємо дві галочки навпроти параметрів.

 1. Викачуємо тему зі сторонніх джерел і переміщаємо її файли в папку «Themes», що знаходиться в «C: / Windows / Resources». Після відкриваємо меню «Персоналізація» і натискаємо по автоматично з’явилася нової теми.

Для більш глибокої кастомізації кнопок і панелей скористайтеся утилітою TakeOwnershipEx. Як нею користуватися описано в розділі про темах Windows 7.

На завершення

У нашій сьогоднішній статті ми розповіли вам про декілька способів, як встановити тему для windows 7, 8.1 і 10. Це питання часто задається на форумах і тематичних сайтах, так як процес установки і активації несертифікованих оформлень досить складний і має деякі негативні нюанси. При спробі змінити системні файли недосвідчений або неуважний користувач може порушити роботу системи: може пропасти «Провідник» або іконки деяких віртуальних кнопок.

В кінці ми дамо вам маленький корисну пораду: не зраджуйте і не перейменовувати системні файли без особливої ​​потреби. Обмежтеся стандартними темами або тими, що є в магазині Microsoft. Якщо зважилися на зміни – завантажуйте програми-установники тільки на офіційному сайті видавця.

Будьте уважні і у вас все вийде!

Ссылка на основную публикацию