Як встановити скайп?

У сучасному світі спілкування є невід’ємною частиною не тільки відносин між друзями, родичами на різних материках, просто близькими людьми, а й ведення справ, роботи і бізнесу. І не просто почути, а побачити співрозмовника можна вже порівняно давно.
Перші версії Skype з’явилися на світ у вересні 2003 року в основному завдяки групі естонських програмістів.

Популярний скайп став завдяки своїй швидкій установці, порівняно зі своїми конкурентами, і простоті у використанні. До речі, не всі знають, що тут є можливість демонстрації робочого столу.

Сьогодні ця програма встановлена ​​у більшості користувачів інтернету. І в цій статті я детально розповім, як встановити скайп на ваш комп’ютер.

Також рекомендую прочитати Як змінити голос в Skype.

Покрокова інструкція установки Skype.

Перед установкою, вам необхідно завантажити цей месенджер собі на комп’ютер. Для цього в адресному рядку вашого браузера введіть адресу, як на картинці нижче:

Рекомендую скачати з офіційного сайту. Коли ви опинилися на головній сторінці, вам потрібно натиснути меню «Завантаження». На завантажившись сторінці ви зможете знайти таку кнопку:

Натиснувши її, у вас автоматично почнеться завантаження Skype останньої версії. Після завершення завантаження, натисніть кнопочку Запустити. У вас з’явиться наступне вікно:

Тут ви можете вибрати мову установки, потім натисніть «Я згоден». Далі у вас відкриється наступне вікно, в якому вам запропонують встановити сервіс MSN в якості вашої пошукової служби за умовчанням. Раджу зняти галочку, як на картинці нижче, щоб уникнути небажаних змін в вашому браузері:

Далі піде процес установки, він може зайняти пару хвилин. Після установки перед вами відкриється стартове вікно:

покрокова реєстрація

У стартовому вікні, якщо у вас немає облікового запису, ви можете використовувати свій аккаунт в Facebook або аккаунт одного із сервісів Microsoft, або потрібно натиснути кнопку Зареєструватися. Перед вами відкриється вікно браузера з формою для реєстрації:

Тут вам необхідно вписати інформацію про себе у відповідних полях: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти (якщо у вас ще немає електронної пошти, можете дізнатися, як її створювати тут), дату народження, стать країну, місто, мова, номер телефону. У графі «як ви плануєте використовувати скайп» виберіть «для приватних бесід».

Далі вам необхідно придумати логін (під ним ви будете заходити в Skype) і пароль (він повинен бути надійним). Дані для входу перепишіть собі в блокнот, далі введіть код з картинки (каптчу) і натисніть на зелену кнопку «Я згоден». От і все! Реєстрація закінчена! Тепер в стартовому вікні вам потрібно ввести логін і пароль і натиснути увійти.

Це відео змусить вас посміхнутися:

Сьогодні ми докладно розглянули, як встановити програму Skype на ваш ноутбук або десктоп. Сподіваюся, у вас не виникло ніяких проблем.

Ссылка на основную публикацию