Як встановити розширення браузера

Привіт читачі блогу
Не всі з вас знають, що таке розширення або плагін браузера, в чому взагалі між ними різниця для чого вони потрібні, де їх знайти, як встановити та налаштувати?

На всі ці питання я постараюся дати відповідь в цій статті, а моїми «асистентами» будуть два найпопулярніших браузера: Mozilla Firefox; Google Chrome.

Для початку хочу дати маленьке загальне визначення для ясності.

  • Що таке плагіни?

Плагін це прикрепляющейся до браузеру модуль, який відповідає за оброблення обумовленого типу контенту.

Іншими словами це такі програми допомагають переглядати відображати і розуміти різноманітні типи медіа або документів, таких як всім відомих Adobe Flash, Acrobat-PDF і інші.

  • Що таке розширення?

Це маленькі, але дуже потрібні доповнення здатні значно розширити можливості і функціонал браузера.

Кількісний вибір настільки великий і різноманітний, що кожен знайде для себе, що то потрібне починаючи від веб – майстри закінчуючи початківцям користувачем.

Ви можете змінити свій браузер до невпізнання, причому як зовні, так і шляхом настройки його роботи на свій лад.

Як встановити розширення браузера

  • Mozilla Firefox

Запускаємо браузер, в верхньому кутку праворуч натискаємо на кнопку, що складається з 3 горизонтальних смуг, з’явиться меню, де потрібно вибрати пункт Додатки.

Після відкриється вікно Управління доповненнями. (За допомогою гарячих клавіш Ctrl + Shift + A, можна значно прискорити вхід в управління «допами») У рядку пошуку вводимо назву розширення яке хочемо знайти, в даному випадку – text link, тиснемо пошук (значок лупи або клавіша Enter). Це маленьке розширення, яке буду використовувати в якості прикладу по установці інших розширень.

Я не дарма вибрав text link, у мене скоро вийде стаття топ 10 розширень для Мозіли, і воно якраз є одним з 10 найкращих в моєму рейтингу.

Тому обов’язково його встановіть, про його призначення ви дізнаєтеся після опису установки.

Ну ось, як бачите розширення знайдено натискаємо кнопку Встановити.

Далі залишається тільки клікнути на кнопку Запустити знову зараз, після перезапуску браузера все буде готово для роботи.

Знову входимо в вікно Управлінням доповненнями бачимо, що Text Link з’явився в списку серед інших встановлених допів, якщо звичайно у вас є інші встановлені.

Які можливі дії?

  • Налаштування – це розширення має стандартні настройки, яких буде цілком достатньо.
  • Відключити – тимчасова бездіяльність.
  • Видалити – повністю позбутися.

Завжди бути ссилочку Детальніше, по якій бажано переходити для прочитання розширеної інформації та відгуків.

До речі перейшовши по пункту Отримати доповнення ви опинитеся на сторінці, де зможете вибрати для себе зі списків різних категорій своє доповнення: Вибрані, Популярні, набирають популярність, Повний список і інших.

Там же наданий величезний список Тим для зміни зовнішнього вигляду браузера.

Можливості Text Link

З можливостей все лише одна, але зате яка!
Все коли то напевно зустрічали посилання яка, по суті не є такою, а просто текстом і для того, що б по ній перейти потрібно зробити кілька дій:

1) виділити

2) копіювати

3) вставити

4) натиснути Enter

Text Link позбавляє від цієї рутини! Просто клікаєте по будь текстовому посиланню, вона вам відразу відкриється. Використовуючи це розширення ви навіть не будете звертати увагу в якому вигляді надані посилання, просто при потребі відкриваєте їх і все.

У цій статті приклад таких бутафорських ссилочек, подивіться обов’язково, а заодно прочитаєте про те, що взагалі означає посилання.

  • Гугл хром

Дії даного браузера мало чим відрізняються від попереднього: кнопка Меню ⇒ Додаткові інструменти ⇒Расшіренія.

На сторінці розширень спускаємося вниз, переходимо по посиланню Інші розширення.
В поле пошуку вводимо назву, тиснемо Enter. Зверніть увагу, ця сторінка надає масу доповнень з різними категоріями, «покрапав» там, обов’язково знайдете, що щось цікаве для себе.

Серед з’явилися «допів» вибираємо свій, тиснемо Встановити.
Впливе Діалогове вікно, з питанням на установку погоджуємося.

Ось і все, розширення включено в роботу навіть без перезавантаження можете це перевірити, натиснувши на адресу головної сторінки мого блогу написаний звичайним текстом moikomputer.ru.

Ще один важливий момент, при пошуку доповнень зовсім необов’язково писати якийсь конкретну назву програми, можна вводити ключові фрази або слова.

Припустимо, вам потрібен перекладач, але ви не знаєте жодної назви, не біда! Берете і пишіть в пошуковому рядку – «Перекладач».

Ваш запит не залишиться без уваги, дивіться самі … Чи залишиться тільки вибрати з показаних, встановити для використання за призначенням.

Важливо! Не встановлюйте занадто багато доповнень, вони можуть значно уповільнити роботу вашого браузера.

Сподіваюся, ви зрозуміли як встановити розширення браузера. Будуть питання, задавайте в коментарях, постараюся допомогти.

А поки подивіться коротеньке тематичне відео.

Ось на цьому поки обмежуся. До побачення!

Ссылка на основную публикацию