Як встановити принтер без установочного диска

Часом виникає необхідність знаходження відповіді на питання про те, як встановити принтер без установочного диска. В цілому вирішити задачу подібного роду під силу будь-якому пересічному користувачеві ПК і оргтехніки. Щоб встановити принтер без диска можна скористатися двома способами. Один з них полягає у використанні центру оновлення системи Windows Update, інший в тому, щоб завантажити необхідний драйвер самостійно.

У першому випадку на комп’ютер будуть встановлені базові драйвера для принтера або БФП, які дозволяють запускати друк і / або сканування документів. Отже, наявність додаткових функцій у вашій системі windows 8 / windows 10, що дозволяють проводити обробку документа перед друком, настроювати кольори, контрастність і т.п. в такому випадку забезпечено не буде.

Що стосується другого способу, то в цьому випадку у вас може піти трохи більше часу на вирішення завдання, але завдяки цьому ви будете встановлювати найновіший драйвер для свого девайса, який забезпечить вас великою кількістю специфічних функцій.

перший спосіб

Якщо ви вирішили виконати завдання, пов’язане з тим, як підключити принтер до ноутбука без диска за допомогою Windows Update, то в такому випадку для початку вам буде потрібно з’єднати принтер з ПК, на якому встановлена ​​windows 8 / windows 10 або якась інша версія даної ОС і почекати кілька хвилин. Протягом цього часу система виконає ідентифікацію та визначення підключеного обладнання, після чого спробує автоматичним чином встановити відповідне ПО. Якщо цього не відбудеться, то запустіть оновлення в системі windows 8 / windows 10 на своєму комп’ютері вручну, виконавши такі дії:

 • Відкрийте «Панель управління», після чого перейдіть в розділ під назвою «Обладнання та Звук».
 • Знайдіть серед кількох найменувань категорію зі списком пристроїв і принтерів, підключених до ПК.
 • У новому вікні, вам потрібно буде натиснути на кнопку, яка запускає перевірку оновлень у вашій системі windows 8 / windows 10.
 • Після цього буде проведений пошук ПО для підключеної оргтехніки. У тому випадку, якщо система зможе щось знайти, то драйвер буде завантажений і встановлений в автоматичному режимі. Можливо, система попросить у вас дати дозвіл на таку дію.
 • Обов’язково виконайте перезавантаження комп’ютерної техніки, щоб переконатися в тому, що принтер дійсно встановилося. Після цього можете почати налаштовувати свій девайс для подальших дій.

Якщо ж ви хочете, щоб ваша ОС windows 8 / windows 10 постійно виробляла подгрузку драйверів і картинок для підключеної до комп’ютера оргтехніки в автоматичному режимі, то вам слід виконати наступні маніпуляції:

 • Для початку викличте контекстне меню «Мій комп’ютер», клікнувши на його іконку правою кнопкою миші, і виберіть «Параметри встановлення пристроїв».
  У новому вікні вам буде запропоновано визначитися з налаштуванням, в такому випадку виберіть перший варіант, який має на увазі дозвіл на автоматичну установку драйверів.
 • Натисніть на кнопку, яка збереже внесена зміна. Завдяки таким нехитрим діям, при підключенні нового обладнання, система встановлена ​​на вашому ПК, буде автоматично включати пошук відповідного драйвера в своїй базі.

Щоб встановити відповідний драйвер з центру оновлення вручну, в першу чергу вимкніть свій пристрій від ПК (якщо ви до цього підключили принтер до комп’ютера). Після цього уважно ознайомтеся з наступною інструкцією:

 • Відкрийте через меню «Пуск» розділ зі списком пристроїв і принтерів.
 • Знайдіть на верхній панелі напис «Установка принтера» і клацніть по ній.
 • Потім серед запропонованих двох варіантів виберіть перший, тобто «Додати локальний принтер».
 • У наступному віконці, де вам запропонують визначитися з портом принтера, нічого змінювати не слід, тому сміливо натискайте на «Далі».
 • Тепер майстер запропонує вам вибрати спосіб установки драйвера. Клікніть в даному випадку на «Центр оновлення Windows» і дочекайтеся, поки завантажиться список доступного ПО.
 • Коли список з’явиться на екрані, виберіть виробника, після чого конкретну модель девайса.
 • Введіть ім’я принтера (можна нічого не змінювати) і, клікнувши на «Далі», почекайте результатів установки.
 • У новому вікні «Використання загальних принтерів» виберіть «Ні загального доступу до цього принтера» і «Далі». Таким чином, налаштований девайс успішно встановлений.
 • Але на цьому ще не все, тепер вам слід видалити встановлений девайс, клікнувши правою кнопкою мишки по його іконці в розділі з принтерами і факсами. Справа в тому, що нам потрібно ПО, яке встановлюється з принтером, а не сам пристрій.
 • Тепер можете зробити підключення оргтехніки до ПК і почекати, поки пристрій «схопить» раніше встановлений драйвер.

другий спосіб

Якщо для вирішення завдання про те, як встановити та як налаштувати принтер без спеціального установчого диска ви вирішили скористатися ручним способом, то для початку відкрийте будь-який веб-браузер. Впишіть в пошуковий рядок наступний запит: завантажити драйвер «модель вашого принтера». У більшості випадків на одному з перших місць видачі буде посилання на сторінку офіційного сайту виробника оргтехніки, а якщо бути точніше – на сторінку підтримки обладнання.

Завантажувати драйвер найкраще або з нашого сайту (для цього перейдіть в розділ завантаження), або з офіційного сайту виробника, тому що у нас немає якогось шкідливого коду і завжди викладаються найсвіжіші версії ПЗ. Після того як файл скочується, вам залишається запустити його і дочекатися розпакування файлів. Після цього відкриється майстер установки даного ПЗ, де вам потрібно клікнути на кнопку, що підтверджує запуск установки драйвера. Далі вам залишається дотримуватися всіх інструкцій, які з’являтимуться по шляху. В кінці можете почати налаштовувати друкує оргтехніку, для якої ви тільки що встановили свіже програмне забезпечення.

Ссылка на основную публикацию