Як встановити, поставити пісню на дзвінок iPhone.

Як встановити свою улюблену пісню або мелодію на дзвінок iPhone.

Установка мелодії, рингтон, пісні на дзвінок Айфона (iPhone). Як встановити свою мелодію для дзвінка на iPhone. Багато хто впевнений, що установка своєї мелодії на дзвінок iPhone це досить проста процедура. Але насправді це можна зробити тільки за допомогою підключення до ПК і спеціального додатку iTunes від Apple.

Звичайно найпростіший варіант установки пісні або своєї мелодії, це зайти в офіційний музичний магазин iTunes і купити там мелодію, вибравши з десятків тисяч готових варіантів. Дивіться також як поставити пісню, мелодію, рингтон на дзвінок на айфоне (iPhone), докладна інструкція з фото і відео.

Середня ціна мелодій і рингтонів для установки на дзвінок iPhone – 15 гривень. Думаю, що сума цілком підйомна для більшості власників недешевих гаджетів. Плюс платній покупки це мінімум проблем з установкою і створенням своєї мелодії.

В результаті того, що закачування і установка свого рінгтона з магазину iTunes платна, велика частина користувачів застосовують в смартфонах шаблонні, стандартні мелодії. Хоча поставити свою пісню на дзвінок Айфон не так вже й складно. При бажанні, можна самому створити, обрізати, вирізати потрібний шматок з пісні і завантажити його в iPhone через iTunes. Справа ця досить трудомістка, але результат приємний – безкоштовний рінгтон на дзвінок iPhone зі своєї улюбленої пісні. Далі я розповім про те, як поставити свою мелодію на дзвінок iPhone, без покупки в магазині iTunes.

В першу чергу, необхідно підключити смартфон до комп’ютера або ноутбука, після цього запустити додаток iTunes. У верхньому списку меню програми перейдіть в розділ «Файл» і виберете вкладку додавання файлу в бібліотеку, потім виберете будь-яку мелодію. Надалі вона і буде встановлена ​​у вигляді рінгтона на дзвінок iPhone. Після цього необхідно вибрати 38-секундний відрізок часу – початок і кінець звукової доріжки. Це пояснюється тим, що мелодія, рингтон для установки на дзвінок Айфона не може тривати більше 38 секунд.

На наступному етапі необхідно натиснути правою клавішею мишки по вибраній Вами мелодії, знайти розділ «Інформація», в меню зайти у вкладку «Параметри», і в розділах «Старт» і «Час зупинки» позначити часовий проміжок Вашої майбутньої мелодії і прибрати діалогове віконце натисканням клавіші «Ок». Слід відзначити ту обставину, що сама пісня не буде обрізана, а установка необхідних параметрів потрібно виключно для створення нового рінгтона або дзвінка.

Далі необхідно перейменувати розширення файлу отриманого звукового файлу, тому що стандартне розширення для рингтонів на iPhone це – .m4r. Для цього, необхідно один раз натиснути на обробленої, попередньо укороченою композиції, правою клавішею мишки і клікнути по розділу «Показати в провіднику Windows».

Як ми бачимо, формат нашого майбутнього рингтон – .m4a, перейменовуємо його, видаливши попереднє розширення .m4a, і встановивши нове .m4r. На завершальному етапі необхідно видалити з програми iTunes коротку мелодію і після цього додати в додаток оброблений файл. Тепер досить синхронізувати смартфон з iTunes і рингтон з’явиться на айФоні. Якщо ви давно не робили синхронізацію, то процедура може затягнутися, не варто хвилюватися з цього приводу. Після всіх виконаних дій, заходимо в «Налаштування» – «Звуки» – «Рінгтон» і знаходимо створену мелодію, рингтон і ставимо її на дзвінок.

За допомогою досить простих дій, ви можете закачати купу мелодій і рингтонів в свій iPhone, без необхідності їх покупки.

Ссылка на основную публикацию