Як встановити Play Market (Google Play) на телефон Андроїд?

На деяких смартфонах на базі Android можна годі й шукати фірмовий додаток Play Market від Google. Найчастіше це можна виявити, якщо встановити яку-небудь на свій пристрій, або на noname-смартфоні. Питання: як встановити Play Market на смартфон? Ми знаємо кілька способів і зараз про це вам розповімо. Тільки будьте уважні при установці.

Як завантажити Play Market (Google Play) на телефон Андроїд?

Перший спосіб має на увазі установку програми у вигляді файлу apk. Ймовірно, це найпростіший варіант для користувача.

Відразу про безпеку: ви повинні розуміти, що установка файлу apk – це установка програми з невідомого джерела, тому всю відповідальність за будь-які збитки, завдані смартфону, який пов’язаний з встановленням програми, несете тільки ви. Що це означає? Наприклад, це шкідливий додаток, яке крім іншого може красти дані зі смартфона і відправляти їх зловмисникам.

Вам необхідно знайти додаток Play Market у вигляді apk-файлу. Зробити це нескладно, куди складніше знайти безпечне джерело. Вибір за вами, але підкажемо, що Play Market як файл apk можна знайти на найвідомішому форумі 4пда (для скачування доведеться зареєструватися). Після того, як ви скачаєте додаток, потрібно його встановити.

Якщо ви завантажили файл apk на комп’ютер, то спочатку повинні перенести його на свій пристрій. Підключіть смартфон за допомогою кабелю USB до комп’ютера.

На смартфоні розблокуйте робочий стіл, після чого зробіть свайп від верхньої частини екрану до нижньої, як показано на скріншоті нижче:

Таким чином ви викликали панель швидкого доступу. Натисніть на рядок «Зарядка через USB».

Далі виберіть пункт «Передача файлів».

Все це ви виконали для того, щоб дати можливість комп’ютера або ноутбука побачити файлову систему свого смартфона.

Перенесіть файл APK в пам’ять свого смартфона. Можна переносити як в основну пам’ять, так і на карту пам’яті, якщо така є. Можете переносити як в папку, так і в корінь файлової системи – без різниці. Ми для цього створимо папку APK в основний пам’яті смартфона.

Йдемо далі. Файл apk знаходиться в пам’яті смартфона. Тепер для того, щоб його відкрити, потрібно використовувати файловий менеджер. Як правило, ФМ вже є в прошивці. У нашому прикладі використовується «Файловий менеджер +».

Запускаємо, далі вибираємо пам’ять, в якій розташований файл apk. У нас це внутрішня пам’ять.

Вибираємо папку з файлом або, якщо він знаходиться в корені, просто натискаємо на нього.

І що ми бачимо? Попередження про те, що установка додатків з невідомих джерел заблокована. Так і має бути. Натискаєте «Налаштування».

Включаєте установку додатків з невідомих джерел.

Чи погоджуєтеся з тим, що несете всю відповідальність за можливі збитки, завдані смартфону, пов’язаний з встановлюваним додатком.

Повертаєтеся назад. Натискаєте «Встановити».

Додаток встановлюється.

Додаток встановлено.

Їм можна користуватися.

Не забудьте вимкнути в налаштуваннях установку додатків з невідомих джерел.

Установка Google Play за допомогою меню рекавери

Другий спосіб складніший і підходить не для всіх смартфонів на базі Android – він має на увазі установку додатка через меню рекавери. Суть в наступному: скачується пак з додатками Google – так звані ГАПС (від англ. Gapps – Google Apps), і встановлюється через меню рекавери.

Знаходьте і завантажуєте ГАПС, не забуваючи про безпеку свого пристрою. Переносите пак в форматі ZIP на свій смартфон, якщо ще не зробили цього. Куди переносити? Взагалі, установка повинна здійснюватися з карти пам’яті, тому переносимо наш пак на карту пам’яті.

Вимикаємо смартфон стандартним чином. Коли пристрій буде вимкнено, увійдіть в рекавери меню. Найчастіше це можна зробити за допомогою натискання і утримування клавіш Power + збільшення звуку:

Або Power + зменшення звуку:

Детально про те, як увійти в рекавери.

Якщо у вас кастомними рекавери меню, наприклад, той же TWRP, натисніть «Установка».

Далі виберіть накопичувач (установка в даному випадку підтримується не тільки з карти пам’яті, але і з основного накопичувача), тапніте по потрібному рядку.

Зробіть свайп для прошивки.

Дочекайтеся установки ГАПС, перезавантажте смартфон. Усе.

Якщо рекавери меню стандартне, виберіть Apply update from SDcard або Install zip from sdcard (це одне і те ж).

Знайдіть пак з ГАПС і підтвердіть дію.

Дочекайтеся установки, перезавантажте свій смартфон. При збої смартфон може перетворитися в «цеглина», тому настійно рекомендуємо встановлювати тільки ті ГАПС, які точно підходять для вашого смартфона.

Ссылка на основную публикацию