Як встановити плагін на WordPress

Як встановити плагін на WordPress? Які плагіни повинні бути обов’язково? Це необхідно перш за все тим, хто займається сайтобудування. Без установки плагінів ніяк не обійтися, тим більше, що деякі з них мають бути встановлені з самого початку створення сайту. плагін – це спеціальні розширення, які допомагають при роботі сайту. Плагінів дуже багато. Всі вони поділяються на певні групи: для безпеки, для прискорення завантаження, для прикраси, для перелинковки, для SEO, для рекламних блоків, для створення окремих сторінок, для створення VIP-зони, для підключення до платіжних систем, для зв’язку з соціальними групами, і багато інших.

Чим більше ваш сайт буде розростатися, тим менша кількість їх повинно бути, тому що всі ці розширення дуже сильно гальмують роботу сайту. Вам доведеться навчитися замінювати роботу багатьох плагінів спеціальними скриптами (кодами), які необхідно прописувати безпосередньо в файлах шаблону. Але деякі плагіни ви нічим не заміните, і без них ваш сайт буде працювати неправильно. Звичайно, хороший програміст впоратися і з цим завданням, і швидше за все взагалі обійдеться без плагінів, але нам рядовим блогерам такі кульбіти не під силу. Простіше встановити з десяток найнеобхідніших плагінів і жити спокійно. Але для цього треба спочатку знати, які плагіни нам потрібні обов’язково, і навчитися їх встановлювати. Ось цим ми зараз з вами і займемося.

Як встановити плагін на WordPress

Перш, ніж встановлювати плагіни вам необхідно створити і налаштувати свій сайт. Як це зробити, читайте в моїх попередніх статтях:

Тепер можна приступати до установки плагінів. Нам знадобляться такі плагіни:

1.      Dagon Design Sitemap Generator – карта сайту для відвідувачів

2.      Google XML Sitemaps – карта сайту для пошукових роботів

3.      Login LockDown – захист від злому пароля блогу

4.      Optimize Database after Deleting Revisions – оптимізатор баз даних

5.      RusToLat – переклад заголовка сайту для URL в латиницю

6.      WordPress Database Backup – створення резервної копії бази даних

7.      WordPress Related Posts – висновок схожих статей під кожним постом

8.      WordPress SEO – SEO для сайту

Для нормальної роботи сайту ці плагіни повинні бути у вас обов’язково.

Тепер повернемося до питання про те, як встановити плагін на WordPress?

Зайдіть в адмінку свого сайту і перейдіть ліворуч на вкладку МодуліДодати новий.

У новому вікні в полі пошуку впишіть назву необхідного плагіна і натисніть праворуч поруч кнопку Пошук плагінів.

Після цього вам буде запропоновано цілий список схожих розширень. Вибирайте тільки той, котрий шукали, і натисніть на посилання під ним встановити. Вас запитають про те, чи дійсно ви хочете встановити те, що вибрали. тисніть кнопку Так.

Вас перекине на наступну сторінку, де запропонують активувати плагін. Сміливо давайте добро. Деякі плагіни вимагають обов’язкової настройки. Про них ми поговоримо в наступних статтях.

Якщо пошук нічого не знайшов, то наберіть в пошуку браузера назву розширення і скачайте його собі на комп’ютер. Він буває в заархівованому файлі. Архів не виймайте.

Перейдіть на вкладку Модулі – Додати новий – Завантажити.

На новій сторінці натисніть на кнопку виберіть файл. Знайдіть у вікні відкрити архів з плагіном, і натисніть кнопку встановити.

Всі інші дії такі ж, як описано вище.

Тепер ви знаєте, Як встановити плагін на WordPress.

Про всі ці плагинах і їх налаштування ви можете почитати в Інтернеті, або дочекайтеся нові статті на моєму блозі, а щоб не пропустити такий важливий момент, підписуйтесь на нові статті поштою.

Ссылка на основную публикацию