Як встановити пароль на комп’ютер

Установка пароля на комп’ютер дозволяє захистити конфіденційну інформацію. Наприклад, у всіх організаціях його наявність на комп’ютерах – це обов’язкова вимога безпеки. Встановити пароль на комп’ютер самостійно – це зовсім нескладна процедура, але перед його установкою постарайтеся придумати такий пароль, щоб його було легко запам’ятати, але складно підібрати. Дане питання розглянуто в раніше опублікованій статті «Як придумати надійний пароль». Тепер давайте розберемо, як захистити свій комп’ютер паролем на прикладі ОС Windows 7, як найпоширенішою операційної системи на момент написання статті.

Установка пароля на комп’ютер

Якщо ваш ПК не захищений паролем і виникла необхідність в його установці, то задайте його, щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого улюбленого комп’ютера. Для цього :

  1. виконайте команду Пуск > Панель управління і виберіть категорію панелі управління «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї ».
  2. У вікні обраної категорії панелі управління клацніть на посилання “Зміна пароля Windows». Якщо на комп’ютері встановлено кілька облікових записів, виберіть обліковий запис, для якої буде встановлено пароль. Клацніть на посилання “Створення пароля для свого облікового запису».
  3. У вікні “Створення свого пароля » введіть пароль, щоб підтвердити його і додайте для нього підказку. Клацніть на кнопці «Створити пароль»
  4. На екрані знову з’явиться вікно «Внесення змін до облікового запису користувача». Якщо ви одного разу захочете видалити пароль, натисніть на посилання “Видалення свого пароля». Щоб закрити вікно Внесення змін до облікового запису користувача, клацніть на кнопці «Закрити».

Якщо ви забули пароль, Windows відобразить задану при введенні пароля підказку. Не забувайте, що її може побачити будь-який користувач, який має доступ до вашого комп’ютера. Тому, якщо все знають, що ви живете в Києві, а ваша підказка відображається у вигляді «Моє улюблене місто», Толку від неї буде мало.

Встановлений пароль чутливий до регістру символів, тому при його введенні при завантаженні Windows обов’язково дотримуйтесь регістр, в якому пароль встановлювався. В іншому випадку система його просто не прийме і увійти в свій обліковий запис буде неможливо.

Зміна і видалення пароля

Створений пароль в будь-який час можна змінити. Для цього потрібно клацнути на посиланні «Зміна свого пароля», Яка відображається у вікні Внесення змін до облікового запису користувача. Можна також змінити ім’я облікового запису, вибравши посилання «Зміна імені свого облікового запису».

Ссылка на основную публикацию