Як встановити мелодію на СМС на Андроїд-телефоні?

Ні в якому разі не всіх користувачів влаштовує мелодія СМС-повідомлень, яка встановлена ​​за замовчуванням на смартфоні. Виробники сенсорних пристроїв це розуміють, а тому дають можливість поміняти мелодію або навіть додати власну по своєму смаку. Оскільки не всі користувачі знають, як змінити рінгтон, ми підготували цю просту інструкцію, яка допоможе вам розібратися в питанні.

Як поміняти мелодію СМС на Android?

Для початку покажемо, як поміняти мелодію на іншу зі списку встановлених за замовчуванням на смартфоні.

Заходьте в налаштування.

Далі знаходите розділ «Звук», натискаєте. На деяких прошивках цей пункт називається «Звуки і вібрація».

Шукайте пункт «Мелодія повідомлень за замовчуванням». Також може називатися «Вхідне СМС» або «Звук SMS». Натискаєте.

Відкривається сховище встановлених мелодій. Натискаєте на мелодію, вона починає грати. Якщо мелодія вас влаштувала, натисніть ОК.

Мелодія СМС була змінена.

Як додати свій рінгтон СМС на телефоні?

У деяких випадках, як, наприклад, на смартфонах Xiaomi, в тому ж розділі з вибором мелодії намагаємося вдягатися якомога тепліше, яка дозволяє вибрати потрібну композицію, скажімо, за допомогою файлового менеджера:

Само собою, мелодія вже повинна бути завантажена на пристрій.

У нашому прикладі при натисканні на рядок «Мелодія повідомлень за замовчуванням» з’являється вікно з вибором файлового менеджера. Причому в додатку «Сховище мультимедіа» додати власний рингтон можна, тому необхідно вибрати сторонній файловий менеджер. Якщо у вас такий не встановлено, доведеться встановити за допомогою Play Market.

У прикладі вибираємо Root Browser. Далі вибираємо папку, в якій знаходиться потрібна нам мелодія. У нас це папка Ringtones.

Натиснули на рингтон.

Все, він встановлений в якості мелодії повідомлень.

На смартфонах різних марок процес може незначно відрізнятися, але в цілому суть не змінюється.

Ссылка на основную публикацию