Як встановити лічильник на сайт

В інтернеті є кілька безкоштовних сервісів, які пропонують свої послуги зі збирання та аналізу користувальницької статистики для сайтів. Як тільки ви визначитеся з типом лічильника, який відповідає стилю вашого ресурсу, процес установки займе всього кілька хвилин.

Установка лічильника на сайт

Відкрийте ваш веб-браузер. Перейдіть на сторінку вподобаного сервісу підрахунку відвідувань.

Одним з найпопулярніших лічильників в російськомовному інтернет-просторі є сервіс liveinternet.ru

Навіть пошукові системи пропонують безкоштовні інструменти збору статистики, наприклад, лічильники Google Analytics і Яндекс.Метрика. Правда, перший з них не відобразить цифри на самому сайті, а покаже статистику тільки на призначених для користувача сторінках.

Увійдіть в будь-якому з перерахованих сервісів (або іншому), вкажіть адресу свого сайту і інші дані, які необхідні для ідентифікації вашого сайту. Виберіть тип і вид лічильника, який краще підходить по дизайну до ваших сторінок.

Визначтеся, чи хочете ви показувати статистику всім, хто заходить на ваш ресурс. Від цього залежить, чи буде лічильник видимими або залишиться порожнім. Відкритий лічильник покаже, скільки людей було на вашому сайті.

Встановивши невидимий лічильник, тільки ви самі зможете переглядати його показники.

Закінчивши вибір, натисніть кнопку «Отримати код лічильника». Скопіюйте HTML-код (виділення – права кнопка миші – «Копіювати»). Визначте місце для розміщення коду лічильника на своєму сайті, вставте туди код (права кнопка миші – «Вставити»).

Важливо мати доступ до адміністративної панелі вашого сайту, щоб безперешкодно змінювати HTML-код.

Відкрийте сайт в браузері і подивіться результат розміщення лічильника. Якщо зовнішній вигляд або тип лічильника вас не влаштовують, завжди можна повернутися в сервіс статистики і замінити код.

На прикладі сервісу LiveInternet.Ru це робиться так:

  1. Увійдіть до свого облікового запису на сервісі, ввівши URL сайту і пароль. У нижній частині сторінки розташовано меню, де треба натиснути на посилання «Змінити опис сайту» (див. Фото)

     
  2. Знайдіть на наступній сторінці сервісу пункт «Статистика» та встановіть значення «Доступна тільки по паролю» (див. Фото)
  3. Внесіть зміни, натиснувши на кнопку внизу сторінки. Тепер зібрана лічильником статистика доступна до перегляду тільки власнику сайту або людям, яким власник призначив спеціальний гостьовий пароль.

Рекомендую вам моє відео, яке може стати корисним вам або вашим друзям!

Ссылка на основную публикацию