Як встановити курсор macOS в Windows 10

У Windows 10 є різноманітної тематики курсора, які ви можете вибрати. Зміна зовнішнього вигляду курсора дозволяє спростити взаємодію з ПК. Якщо набір курсорів macOS здається вам більш привабливим, ви можете встановити їх в Windows 10. Ось як ви можете встановити курсор macOS в Windows 10.

Курсор – це не одне зображення. Насправді, найкраще думати про курсорі як цілої темі з різними зображеннями для різних станів, які ваш курсор миші вказує, наприклад, покажчик, очікування / затримка, каретка і т. Д.

Крок 1: Щоб отримати курсор macOS в Windows 10, вам необхідно завантажити цей файл з DeviantArt. Вийміть архівований файл і відкрийте папку. Усередині ви знайдете файл з ім’ям install.inf. Натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню«Встановити». Ви не отримаєте візуальної інформації про те, що курсор встановлений, але він буде встановлений протягом декількох секунд.

Крок 2: Після того, як ви встановили курсор, вам потрібно включити його. Відкрийте програму «Параметри» і перейдіть в групу налаштувань «Пристрої». Оберіть «Миша» і натисніть «Додаткові параметри миші».

Крок 3: У вікні, перейдіть на вкладку «Покажчики». Відкрийте список «Схема» і виберіть зі списку «El Capitan». натисніть «Застосувати», а потім «ОК».

Курсор у вашій системі тепер буде імітувати ті, які ви використовуєте в macOS. На скріншоті нижче показаний курсор, який ви бачите в macOS, коли система зайнята.

У міру того, як ви використовуєте свою систему, ви побачите також інші курсори з macOS. Якщо пізніше ви вирішите, що курсор Windows 10 за замовчуванням краще, ви можете змінити схему курсору на значення за замовчуванням.

Щоб змінити схему курсора, перейдіть в той же вікно «Властивості: миша», перейдіть на вкладку «Покажчик» і знову відкрийте список в розділі «Схеми». Виберіть одну з системних схем Windows.Чтоби видалити встановлений курсор, просто натисніть кнопку “Вилучити” до обраної схеми.

Якщо ні MacOS, ні схеми за замовчуванням для Windows 10 не підходять для вас, ви можете шукати додаткові схеми в Інтернеті. Установка схеми курсору більш-менш однакова.

Деякі файли схем можуть містити скрипт для установки, в той час як інші можуть містити EXE-файл. Якщо ви встановите курсор з EXE-файлу, вам доведеться видалити його за допомогою панелі управління.

Ссылка на основную публикацию