Як встановити iOS 8.4.1 на Ipad, iPhone і IPod Touch

Це керівництво покаже вам, як можна встановити IOS 8.4.1 на Ipad, iPhone і IPod Touch. У центрі уваги цього невеликого оновлення в рамках IOS 8.4.1 знаходиться надання таких необхідних виправлень для проблем, пов’язаних з Apple Music. При наявності прошивки версії 8.4 вам буде потрібно всього 15 хвилин або навіть менше для скачування і самостійної установки оновлення.

Даний посібник розповість вам про те, що необхідно зробити перед установкою безкоштовного апгрейда на ваш «iPhone» або «IPad» для забезпечення безпеки особистих даних і інформації, що знаходяться на вашому пристрої.

На офіційному сайті Apple представлена ​​невелика кількість змін, доступних в прошивці 8.4.1 і зосереджених в основному на оновлення файлів безпеки Apple Music

Ви можете оновитися до поновлення IOS 8.4.1 з будь-якого пристрою, що підтримує IOS 8 в якості безкоштовного апгрейда. Користувачам з уже встановленою прошивкою версії 8.4 потрібно завантажити невеликий за розмірами файл, тоді як на телефони та планшети більш ранніх версій операційної системи вже буде потрібно тривала завантаження з не менш тривалої установкою. За фактом, не кожен власник девайса зможе виявити відмінності в двох версіях прошивки, але все ж на форумах відзначається зручність користування Apple Music після оновлення.

Вам знадобиться WiFi-підключення та не менше 50% від зарядки акумулятора для завантаження та встановити нову версію IOS 8.4.1. Оновлення IOS 8.4.1 з’явилося вперше доступним для установки 13 серпня в 1 годині ночі за східним часом і відразу стало доступно для передачі через інтернет або установки через Itunes. Представляємо вашій увазі ті моменти, які вам необхідно виконати для установки оновлення IOS 8.4.1.

Керівництво по оновленню до IOS 8.4.1

Перед тим як завантажити апгрейд IOS 8.4.1, ви повинні переконатися, що у вас вже встановлені останні оновлення. Фактично вам належить завантажити невелике і цілеспрямоване на Apple Music оновлення, але завжди є шанс того, що щось може піти не так. Якщо ви використовуєте ICloud, то у вас, ймовірно, повинна зберігатися резервна копія системи, зроблена менше, ніж день тому. Якщо ж до «хмари» руки у вас не дісталися, то в такому випадку вам не завадить все ж виконати резервне копіювання даних на комп’ютер. Не забувайте, що краще займатися цим процесом безпосередньо вдома, щоб мати під рукою все ресурси, якщо щось піде не так.

Як довго займає оновлення до IOS 8.4.1?

На iPhone 6 завантаження і установка нової версії прошивки зайняла не більше 10 хвилин. З іншого боку попередньої версії операційної системи з 9-ої серії до 8.4.1 зайняло трохи більше часу, і було завершено протягом 30 хвилин.

В ідеалі вам потрібно 15 хвилин на виконання оновлення тоді як при швидкій швидкості інтернет з’єднання може знадобитися не більше 10 хвилин.

Як встановити IOS 8.4.1

Ви можете встановити IOS 8.4.1 на ваш iPhone або IPad без підключення до комп’ютера. Все, що потрібно зробити, це підключитися до доступного WiFi підключення і перевірити наявність оновлень. Ось що потрібно зробити, щоб зробити установку зараз або коли ви побачите невелику червону крапку на значку «Настройок». Ви можете використовувати інший iPhone в якості особистої точки підключення до інтернету, якщо не бажаєте чекати моменту підключення до мережі з нормальним WiFi-з’єднанням.

Вам також не потрібно чекати повідомлення про це оновлення, і якщо ви є активним користувачем Apple Music то установка апгрейда стане хорошою ідеєю з метою виправлення деяких проблем.

На головному екрані і в «Налаштуваннях» на iPhone або IPad:

  • Натисніть на «Загальна».
  • Натисніть на «Оновлення програмного забезпечення».
  • Натисніть на «Завантажити та встановити», щоб почати завантаження IOS4.1.
  • Введіть код доступу.
  • Погодьтеся з умовами та положеннями два рази.
  • Зачекайте, поки закінчиться завантаження IOS4, а потім натисніть «Встановити».

Ви можете використовувати iPhone, поки не почнеться процес установки. Під час завантаження апгрейда швидкість загального інтернет з’єднання знизиться, так що толком посерфити на просторах мережі не вийде. Після завершення процесу ви зможете побачити невеликий екран вітання, або просто потрапите назад на екран блокування.

Для користувачів, які не хочуть використовувати даний метод, можна буде підключитися до комп’ютера і відкрити Itunes. Програмне забезпечення Itunes незабаром виявить оновлення і запропонує завантажити і встановити оновлення IOS 8.4.1.

Ссылка на основную публикацию