Як встановити Яндекс Метрика на сайт

Кожному власнику сайту потрібно отримувати інформацію про відвідування ресурсу. Яндекс.Метрика – це спеціальний інформер, розроблений відомою російською компанією, який є своєрідним лічильником, що формує після деякого часу статистику про відвідуваність сайту.

Завдяки Яндекс.Метрика ви зможете значно оптимізувати свій сайт, переглянувши карту посилань і кліки користувачів, а також зможете контролювати ефективність рекламних компаній, знаючи, що робить користувач на сайті після переходу по рекламному посиланню.

Як встановити Яндекс.Метрику на сайт?

1. Перш за все вам знадобиться зареєстрований акаунт поштового сервісу Яндекса. Якщо у вас відсутній поштовий акаунт, то його можна зареєструвати.

2. Здійсніть вхід в свій аккаунт Яндекс, а потім перейдіть на сторінку Метрики за цим посиланням. У лівому кутку вікна клацніть на кнопці «Додати лічильник».

3. У наступному вікні вам знадобиться вказати наступні дані:

– Ім’я лічильника. Якщо у вас буде кілька лічильників, то за допомогою унікального імені ви зможете швидко знайти потрібний лічильник.

– Домен сайту. Вам знадобиться вказати адресу сайту, на якому буде розміщений лічильник, наприклад, www.itguides.ru.

– Додати додатковий домен. Цю кнопку необхідно натискати тільки в тому випадку, якщо у вашого сайту є альтернативний адресу.

– Повідомляти мене про проблеми в роботі сайту. Якщо ваш сайт буде недоступний, то система повідомить вас про це електронною поштою або у вигляді смс на номер мобільного телефону (необхідно вибрати потрібний пункт).

– Часовий пояс. Автоматично Яндекс встановить потрібний часовий пояс на основі вашого місця розташування. Якщо часовий пояс необхідно змінити, клацніть по ньому і виберіть потрібний із відобразився списку.

– Тайм-аут візиту в хвилинах. В даному випадку тут мається на увазі час бездіяльності користувача сайту, вказане в хвилинах. За замовчуванням виставлено 30 хвилин.

4. Як тільки всі необхідні дані будуть заповнені, натисніть на кнопку «Створити».

5. Якщо всі дані були вказані вірно, то Яндекс згенерує вам унікальний HTML-код Метрики, який необхідно скопіювати (для цього виділіть весь код і натисніть гарячих клавіш Ctrl + C, щоб додати його в буфер обміну).

6. Скопійований код знадобиться встановити на всі сторінки сайту. Розглянемо подальший процес на прикладі движка WordPress.

1) Увійдіть в адмінку, використовуючи свої облікові дані;

2) У лівій частині вікна адмінки перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд» – «Редактор»;

3) У правій області вікна знайдіть файл «Підвал» і клацніть по ньому, щоб відкрити;

4) Вставте HTML-код відразу перед тегом , а потім збережіть зміни, натиснувши кнопку «Оновити».

Через деякий час Яндекс.Метрика буде доступна на вашому сайті.

Ссылка на основную публикацию