Як встановити google.ru в якості стартової сторінки

Пошукова система «Гугл» вважається однією з найпопулярніших в світі. Вона завоювала любов користувачів завдяки ефективному пошуковому алгоритму, швидкому браузеру Google Chrome, в якому google.ru є домашньою сторінкою за умовчанням. Багато користувачів інтернету задаються питанням, чи можливо зробити Google стартовою сторінкою в інших браузерах.

:

Робимо стартовою сторінкою Гугл в Google Chrome

«Хром» розробляється фірмою «Гугл», заснований на движку Blink. Він був випущений дев’ять років тому. Браузер встановлений приблизно у 300 000 000 користувачів інтернету. Його можна з повною впевненістю назвати найпоширенішим в світі.

У програмі застосовується многопроцессорная архітектура. Будь вкладці / розширення відповідає окремий процес (процесорна ізоляція). «Хром» містить в собі диспетчер задач, що дозволяє переглядати, як веб-сайти і розширення застосовують ОЗУ, ЦП комп’ютера.

Основні мінуси браузера такі:

 1. Неможливо довільно вказати директорію для інсталяції.
 2. Непродумана панель вкладок. «Хром» входить в число браузерів, що мають обмеження на число показуються вкладок.
 3. Плагін орфографічною перевірки відправляє в «Гугл» все, що вводить людей на сайтах.
 4. «Хром» несумісний з деякими російськими кодуваннями.

Перераховані вище недоліки можна назвати значними. «Гугл Хром» – кращий браузер, який існує сьогодні. Звичайно, якщо у вас дуже слабкий комп’ютер, вам потрібно встановлювати менш ресурсномістких програму для інтернет-серфінгу, наприклад, Mozilla Firefox.

Як зробити Google стартовою сторінкою в «хром»? Якщо ви тільки що встановили даний браузер, то міняти нічого не потрібно – стартовою сторінкою за замовчуванням є google.ru. Однак іноді трапляється так, що настройки програми змінюються без вашого відома. Особливо часто таке відбувається при установці Яндекс.Бара.

 1. Перш за все, знайдете клавішу з 3-ма горизонтальними смугами. Вона розташовується праворуч, вгорі браузера. Називається кнопка «Меню». Клацніть по ній.
 2. Зайдіть в розділ «Налаштування».
 3. Перейдіть у «Зовнішній вигляд».
 4. Поставте галочку «Показувати кнопку« Головна сторінка »».
 5. Клацніть «Змінити».
 6. У спеціальному полі напишіть google.com/google.ru.
 7. Натисніть «OK».

Встановлюємо в Opera стартову сторінку Google.ru

Браузер «Опера», що випускається фірмою Opera Software, був створений двадцять три роки тому. В даний момент він працює на движку WebKit і V8. Користувачі відгукуються про програму переважно позитивно. Найчастіше отримує нарікання інтерфейс.

Особливу популярність на території Російської Федерації отримало мобільний додаток Opera Mini. Цей браузер заточений під телефони, дозволяє комфортно переглядати будь-які інтернет-сайти. Додаток абсолютно безкоштовно.

Як зробити Гугл стартовою сторінкою в «Опері»? Необхідно виконати наступні дії:

 1. Натисніть на клавішу «Opera». Ви перейдете в меню браузера.
 2. Зайдіть в розділ «Налаштування».
 3. Перейдіть в «Налаштування».
 4. Клацніть по кнопці «Основні».
 5. В поле «Домашня» наберіть google.ru/com.
 6. Натисніть кнопку «OK».

Зробимо стартову сторінку Гугл в яндекс.браузер

Яндекс.браузер нагадує Google Chrome. Обумовлено це тим, що обидва цих браузера розроблені на одному двигуні. Проте, вітчизняна програма відрізняється від зарубіжної. Яндекс.браузер споживає трохи більше ресурсів комп’ютера, ніж «Хром». Також розробники програми передбачили можливість установки в браузер безлічі додаткових розширень (Яндекс.Погода / Гроші / Авто / Карти / Пробки).

Як зробити Гугл стартовою сторінкою в яндекс.браузер?

 1. Зайдіть в «Налаштування», натиснувши на шестерню, розташовану справа вгорі браузера.
 2. Ви опинитеся в меню, сильно нагадує меню Chrome. Але в ньому немає можливості вибрати домашню сторінку. Творці програми пропонують встановлювати кілька стартових сайтів. Вони будуть автоматично відображатися на панелі швидкого доступу.
 3. На панелі швидкого доступу розташовуються іконки веб-сайтів, які ви найчастіше переглядаєте. Можливо додавати нові інтернет-сайти, прибирати старі. Це можна зробити за допомогою клавіш «Налаштування» і «Додати».
 4. Щоб програма при запуску відображала дану панель, встановіть чекбокс на «Відкрити сторінку швидкого доступу». Якщо ви бажаєте, щоб відкривалися сайти, відкриті в минулий раз, виберіть інший пункт.

Як бачите, прямої можливості зробити Гугл стартовою сторінкою в яндекс.браузер просто немає. Однак це не означає, що поміняти домашню сторінку неможливо. Дотримуйтесь простим алгоритмом, наведеним вище.

Ссылка на основную публикацию