Як встановити два однакових додатки на телефон Андроїд (ВК, Viber, WhatsApp)?

Якщо ваш смартфон підтримує дві сім-карти, а тепер таких більшість, то ви можете використовувати ці сім-карти для створення двох акаунтів однієї програми. Наприклад, таким чином можна користуватися двома акаунтами улюбленого месенджера. Але якщо створити два аккаунта з різних номерів – не проблема (досить отримати код спочатку на один, а потім і на другий номер), то зробити так, щоб користуватися двома акаунтами одночасно, куди складніше. Але вихід є.

Важливо відзначити, що деякі виробники почали впроваджувати функціонал клонування додатків в прошивку. Приклад – MIUI від Xiaomi. І це здорово, оскільки для клонування додатків не потрібно встановлювати сторонні програми. Але про Xiaomi ми поговоримо пізніше, а спочатку – про те, як клонувати додаток, якщо прошивкою даний функціонал не підтримується. Зверніть увагу, що рут-права не потрібні.

Клонування додатків на будь-якому смартфоні Android

Щоб клонувати додаток, вам знадобиться встановити спеціальну програму. Тому відкриваєте Play Market.

У рядку пошуку вказуєте dual space, натискаєте на кнопку введення і бачите список додатків. Яким користуватися, вирішувати вам. Радимо почитати відгуки до устанвокі. У нашому прикладі ми використовували додаток Dual Space The Fresh Blue Theme від Qilu Tech.

Встановлюєте додаток на смартфон за допомогою однойменної кнопки.

При необхідності додаєте дозволу.

Додаток встановлено. Запускаєте.

Щоб додати клон додатки, натисніть на кнопку в вигляді плюса.

Далі вкажіть додатки, для яких потрібно створити клони – нехай це буде Viber і WhatsApp. Потім натисніть на кнопку Clone.

Додатки-клони створені. Що це означає? Значить, що для запуску клону вам необхідно буде кожен раз відкривати додаток DualSpace на екрані смартфона і звідти заходити в клон Вайбера або Вотсапа.

До речі, якщо зараз відкрити WhatsApp з DualSpace, то відкриється сторінка реєстрації аккаунта, при цьому ми паралельно запустили основне додаток WhatsApp, тобто ними можна користуватися одночасно.

Єдина умова – акаунти повинні бути зареєстровані на два різні номери телефонів.

Установка клону додатки в смартфонах Xiaomi

У випадку зі смартфонами Xiaomi і прошивкою MIUI все набагато простіше.

Відкриваєте «Налаштування».

Знаходьте пункт «Клонування додатків», Тапа по ньому.

Бачите список додатків, для яких є клонування. Вибираєте, натиснувши на назву додатків. Нехай це буде, припустимо, додаток ВКонтакте.

Відкриваєте робочий стіл і бачите два однакових додатки. Клон в даному випадку має жовту позначку.

Власне, на цьому все, можете користуватися додатками. Для видалення клону відкрийте «Клонування додатків» в настройках і перемістіть перемикач в положення «Викл» навпроти додатки-клону.

Ссылка на основную публикацию