Як встановити драйвера на відеокарту ATI Radeon

Коли користувач переустановлює операційну систему комп’ютера або ноутбука, кожен раз стикається з проблемою правильної установки функціональних драйверів. Якщо Ви не знаєте, як встановити драйвера на відеокарту ati radeon ця стаття для Вас!

Після моменту установки якісної ліцензійної версії операційної системи Віндовс, вона самостійно намагається встановити або оновити необхідні драйвера. Для цього потрібно відкритий доступ в інтернет.
Однак, з драйверами на відеокарту справи йдуть трохи складніше і користувачеві доводиться вирішувати проблему самостійно. А тепер перейдемо безпосередньо до процесу установки драйверів.

Порядок дій

Перше, що потрібно зробити – зайти на офіційний сайт (http://support.amd.com/ru-ru/download) і завантажити необхідний файл. Далі, запустити exe файл і покроково зробити установку в зазначені за замовчуванням папки. Слід чітко і послідовно виконувати порядок дій, які пропонує система. Після установки всіх елементів значно поліпшуватися показники графіки на ПК. Іноді виконати установку автоматично буває важко і необхідно зробити все вручну, але даний варіант новачкові може здатися ще складніше.

Порядок дій при установці такий:

  • заходимо в вікно диспетчер пристроїв;
  • правою кнопкою необхідно клікнути по рядку «Відеоадаптери»;
  • вибираємо «Базовий відео адаптер»;
  • натискає «Оновити»;
  • далі вказуємо «Виконати швидкий пошук драйвера на даному ПК»;
  • вручну прописуємо шлях, куди безпосередньо був викачаний і збережений файл драйвера;
  • натискаємо «Далі»;
  • у вікні, тиснемо «Встановити».

Продуктивність і якісна графіка безпосередньо залежить від обраного програмного забезпечення для управління ПК. Щоб робота була в радість, а якість зображення стабільним, встановлюйте останні версії пакетних додатків і драйверів. Завантажувати джерела файлів необхідно завжди з офіційних сайтів. Піратські версії негативно відображають роботу комп’ютера, а сайти розповсюджувачі часто додають додаткові елементи, часто не потрібні користувачеві. До того ж, при скачуванні, часто файл містить вірус і продовжує поширюватися по вашому ПК. А це значно гальмує швидкість роботи інших додатків і пристроїв.

Робота з ноутбуком

Щоб відповісти на питання: «Як встановити драйвера на відеокарту ati radeon на ноутбуці?» Необхідно ретельно розібратися і здійснити кілька простих кроків.

У деяких ноутбуках існує режим роботи з перемикається системою графіки. В такому випадку, він має всередині дві вбудовані відеокарти. Одна – дискретна, а інша вбудована безпосередньо в процесор. Перша працює в тому випадку, коли необхідна величезна продуктивність і підвищену якість графіки, наприклад, гри. При конфлікті двох карт у користувача виникає проблему установки і налагодження роботи драйверів. Принципи установки на ноутбуці такі ж, як і на стаціонарному ПК. Однак, якщо Ваш випадок той, що описаний вище, розбираємося глибше в даному питанні.

Проблема гостро виникає, оскільки сама операційна система Віндовс, не передбачає режим перемикання і наявності двох відеокарт одночасно.

Здійснювати установку необхідно в правильному порядку:

  1. В першу чергу, той драйвер, карта якого включена в материнську плату.
  2. Потім драйвер на додаткову карту. На карту ati radeon установка проводиться в останню чергу.
Ссылка на основную публикацию