Як встановити антивірус Avast! Free Antivirus 2020 на домашній комп’ютер

У сучасному світі на кожному комп’ютері повинен бути антивірус, так як з розвитком Інтернету з’явилася велика кількість різних загроз, як для комп’ютера, так і для ваших персональних даних, тому сьогодні ми крок за кроком розглянемо установку безкоштовного антивіруса, для домашнього комп’ютера, а саме Avast! Free Antivirus 2014.

Що таке Avast! Free Antivirus 2014

Avast! Free Antivirus – це безкоштовний антивірус для домашнього персонального комп’ютера. Даний антивірус створений досить давно і має широку популярність по всьому світу. Також хочу зауважити що, на мою думку, домашній комп’ютер безкоштовний антивірус Аваст достатньо добре захищає, навіть нарівні з платними конкурентами, тому я вважаю, навіщо платити гроші, якщо можна самому безкоштовно скачати і встановити хороший захист від різних зовнішніх загроз. Тим більше що для цього практично не потрібно якихось професійних навичок роботи за комп’ютером, весь процес установки сучасної захисту проходить легко і викликати комп’ютерного майстра для цього не потрібно.

Ще хочу сказати, що існують і платні версії Аваст, тому якщо Вас чимось не влаштує базовий захист, Ви завжди можете придбати ліцензію на повнофункціональний антивірус від Avast!

Завантажити його можна, звичайно ж, на офіційному сайті, можна знайти й інші джерела (це ж Інтернет :)), але, завантажуючи з офіційного сайту Ви забезпечите собі отримання самої останньої версії, ось посилання

Після переходу за посиланням Ви потрапляєте на сайт АВАСТ. Трохи опускаетесь вниз і вибираєте рівень захисту Вашого ПК, так як ми хочемо встановити безкоштовну версію, тому вибираємо «Основна»І тиснемо«Завантажити безкоштовно».

В результаті у нас з гойдається файл avast_free_antivirus_setup_online.exe, це не сам антивірус всього лише програма установки, тому під час установки перевірте, щоб у Вас був включений Інтернет.

Установка антивіруса Avast! Free

Давайте приступати до установки антивіруса Аваст.

Примітка! Встановлювати антивірус я буду на операційну систему Windows 7.

Крок 1

запускаємо файл avast_free_antivirus_setup_online.exe за допомогою подвійного кліка мишки, після чого Ви кілька секунд помилуєтеся на заставку Аваст

крок 2

Потім відкриється вікно «Установка Avast Free Antivirus»Де нам пропоную вибрати або звичайну установку, або вибіркову, а також пропонують зробити Google Chrome браузером за замовчуванням і встановити панель інструментів Google для Internet Explorer. Якщо Ви не хочете вдаватися у подробиці, і не хочете чого-небудь додаткового встановлювати, то знімаємо галочки і вибираємо «звичайна установка», А якщо Ви хочете встановлювати, то відповідно галочки не знімаємо

крок 3

Далі ми підтверджуємо, що згодні з ліцензійною угодою і з тим, що програма буде збирати якусь статистику, від останнього ми, до речі, можемо в подальшому відмовитися. А поки тиснемо продовжити

Далі почнеться завантаження програми і її установка, триватиме це зовсім не довго, в залежності від швидкості Інтернету і від потужності комп’ютера, у мене вона тривала буквально хвилини 2-3

крок 4

Всі установка завершена! Програма видасть відповідне повідомлення, в якому буде сказано про це і про те, що зараз запуститися швидке сканування комп’ютера, ми тиснемо «Готово»

Після у Вас на робочому столі з’явитися ярлик для запуску графічного інтерфейсу користувача Аваст, а також якщо у Вас Windows 7, то з’явитися спеціальний гаджет

крок 5

Тепер залишилося зареєструвати наш Avast! Free, якщо цього не зробити то програма буде діяти протягом 30 днів, але не переживайте це всього лише проста реєстрація, звичайно безкоштовна, для цього відкриваємо нашу програму, наприклад за допомогою подвійного кліка по ярлику на робочому столі і у Вас запуститися інтерфейс Аваст, де до речі Ви і побачите що необхідно зареєструватися.

Примітка! На момент написання статті остання версія Avast! Free була 2014.9.0.2021, можливо в майбутніх версіях, інтерфейс програми трохи змінитися, але суть така ж.

Ми тиснемо «зареєструватися», А потім вибираємо«Базовий захист»Тиснемо«вибрати»

Після відкриється вікно реєстрації, Ви можете зареєструватися через Facebook, а можете просто вказати свої дані, я наприклад, так і зробив, і тиснемо «Увійдіть»

Надалі у Вас відкриється ще одне вікно, яке Ви можете благополучно зарити або натиснути «Залишити базовий захист»

Також на Вашу пошту прийде лист з підтверджуючим повідомленням, Ви відповідно підтверджуєте шляхом переходу по надісланим лінком.

Ось і все тепер Ваш комп’ютер захищений! І цілий рік антивірус буде працювати, а після закінчення року необхідно буде просто перереєструватися, так само як це ми зробили трохи Вище.

Хотілося б відзначити, що автоматичне оновлення антивірусних баз за замовчуванням включено, тому примусово оновлювати нічого не потрібно, також включено оновлення програми, але тільки з повідомленням, іншими словами, якщо вийде нова версія програми, Аваст запитає Вас «Чи хочете Ви оновити програму?» а оновлювати чи ні вирішувати Вам (хоча я раджу йти в ногу згодом! до речі можна налаштувати на повністю автоматичне оновлення програми).

Ссылка на основную публикацию