Як врятувати комп’ютер: видалення traflab

Практично кожен з нас користується програмним забезпеченням. Багато нехтують ліцензіонка – скачують файли і програми з безкоштовних сайтів. Благо, в нашому столітті ця можливість є на кожному кроці. Це не завжди безпечно, тим більше, коли це не перевірені джерела, що містять велику кількість вірусів і реклами. Як дізнатися, чи є на сайті вірус, поки не скачаєш програму? Одним з комп’ютерних «шкідників», які можуть завдати великої шкоди, є вірусний сайт під назвою traflab.

Зазвичай, вірус переходить до користувачів через установку безкоштовної програми. Визначити, що це саме traflab – легко. Відкривши стартову сторінку браузера, ви побачите такий напис -traflab.ru/rotator. Вона буде виходити кожного разу, яку б команду ви не вписували, але, це ще півбіди. Також, перед вашим поглядом в хаотичному порядку може постати величезна кількість реклами, в якій так чи інакше буде згадуватися traflab.

Traflab: як видалити

Одним з дій стане перевстановлення браузера (ів), але цей спосіб не завжди ефективний. Вірус може засісти «глибоко». Найгірший варіант – перевстановити операційну систему. Так, метод хороший, надійний, але самі знаєте – важкий, пов’язаний з клопотами.

Підемо важким, але дієвим шляхом:

  1. Відкрийте ярлик, властивості і видаліть в поле Об’єкт все, що йде в наступних лапках після звичного адреси. На «Опері» це все, що йде після «Opera.exe»;

  2. Далі вам потрібно увійти в “Розташування файлу”. У цій папці містяться файли, які допомагають браузеру запускатися. Наше завдання дослідити цю папку і знайти папки “двійники”. Наприклад, є папка з Opera, яка знаходиться в “Program Files”. Потрібно всередині уважно їх переглянути. Якщо в них міститися посилання в форматі .url і т.п. файли, цю папку потрібно терміново видалити. Найкраще через Shift + Delete;
  3. Перевірте цей момент у всіх браузерах, якими користувалися за останній місяць;
  4. Пошукайте в “Програмах і компонентах” все, що пов’язано з traflab і негайно видаліть;
  5. Перевірте антивірусом ваш комп’ютер, а після очищення перезавантажте.

Головне, вчасно виявити і усунути проблему. Пам’ятайте: для того, щоб не «підчепити» в мережі ніяких вірусів, важливо завантажувати файли, програмне забезпечення – тільки з надійних, перевірених ресурсів. Так ви позбавите свій комп’ютер від можливих «захворювань», а себе – від зайвих дій і головного болю.

Ссылка на основную публикацию