Як вмикати та вимикати еко режим на Apple Watch

Режим економії заряду батареї або екорежим Apple Watch або режим Power Reserve служить для того щоб ви змогли заощадити заряд вашої батареї в Apple Watch. Це може стати в нагоді тоді коли поблизу немає можливості зарядити ваш годинник, а зарядка потрібна.

Активується даний режим дуже просто. Дотримуйтесь представленої нижче інструкції.

ЯК АКТИВУВАТИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ РЕЖИМ В APPLE WATCH

Для того щоб включити режим:

 • Активуйте свій екран Apple Watch. Якщо включений режим театр, то потрібно тапнуть (натиснути на циферблаті), якщо режим театр не активований, то просто перемістіть руку в робоче положення;
 • Тепер зробіть свайп вгору. Це означає, що вам потрібно провести пальцем по екрану годин від низу до верху;
 • У вас з’явиться дбав де показаний рівень заряду батареї годин Apple Watch у відсотках. Натисніть на нього;
 • Тепер вам, для активації екорежіма, потрібно пересунути повзунок економ режим вправо – тим самим активуючи його;
 • Після цього з’явиться попередження про активацію режиму енергозбереження. Натисніть кнопку “Далі.
  Тепер ви можете сміливо використовувати Apple Watch не боячись того, що батарея може сісти в будь-який час.
  Важливо: зверніть увагу, що всі функції годинника Apple Watch в режимі Power Reserve будуть недоступні. Відображатися буде тільки поточний час.

ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ЕКО РЕЖИМ НА APPLE WATCH

Якщо ви зуміли активувати режим енергозбереження, то закономірно постане питання: “як відключити еко режим на Apple Watch?”. Прибрати цей режим можна тільки одним єдиним способом – вам потрібно перезавантажити ваш годинник.

Зробити це можна так:

 • Натисніть і утримуйте бічну кнопку (НЕ коліщатко) на годиннику до того часу як на екрані з’явиться значок Apple – надкушене яблуко;
 • Після деякого часу, ваш пристрій перезавантажиться і еко режим вимикається.

ВКЛЮЧЕННЯ РЕЖИМУ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГІЇ ЧЕРЕЗ IPHONE

Ви також можете активувати режим економії енергії через пов’язаний з Apple Watch айфон:

 • Запустіть на телефоні додаток Watch;
 • Прокрутіть вниз і знайдіть дбав налаштувань “Основні”, відкрийте його;
 • У открившемcя меню зійдіть нижче і знайдіть повзунок “Режим економії енергії”. Наведіть повзунок вправо, тим самим активуючи режим.

Відключається еко режим через iPhone точно таким же чином як і включається, тільки повзунок знову пересувається в положення “Відключити”. Перезавантаження самих Apple Watch при цьому не потрібно.

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО батареї

Якщо ви хочете дізнатися інформацію і статистику використання батареї на ваших Apple Watch, то ви можете скористатися меню “Використання”:

 • Беремо свій iPhone і запускаємо на ньому додаток Watch;
 • Далі спускаємося нижче і вибираємо розділ основні;
 • Спускаємося в самий низ розділу і знаходимо пункт під назвою “Використання”;
 • Прокрутити вниз і бачимо інформацію по витраті батареї на ваших Apple Watch.

Використання – дане значення показує скільки годин використовувалися ваші Apple Watch з моменту останньої зарядки. Тут мається на увазі активне використання, тобто той час коли годинник використовувалися вами або екран був активний.

очікування – тут ми можемо побачити скільки часу використовувалися наші дні Apple Watch в режимі очікування. Мається на увазі час роботи годин коли екран не був активний і годинник не активно не використовувалися.

екорежим – тут показано час, коли наші дні були останній раз в режимі економії енергії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЯК ЕКОНОМИТИ ЗАРЯД

Дам кілька порад про те як можна економити заряд батареї годин:

 1. Коли не користуйтеся годинами то включайте режим театр. Це потрібно для того, щоб екран годинника не спалахував від будь-якого руху руки, тим самим заощаджуючи вашу батарею. Режим театр активується просто – робите свайп вгору по екрану (проводите пальців знизу вгору) і в віконці натискаєте на значок із зображенням маски;
 2. Не заводьте багато програм у фоновому режимі. Пам’ятайте, що кожне запущене у фоновому режимі додаток витрачає ваш заряд батареї на Apple Watch. Для того щоб подивитися які додаток працюють у фоновому режимі на годиннику: натисніть бічну кнопку на годиннику, цією дією ви відкриєте список всіх додатків у фоновому режимі, далі додатки які вам не потрібні вимкніть, зробити це можна свайпом вліво (проведіть пальцем справа наліво), щоб відключити додаток натисніть кнопку “Закрити”;
 3. Активуйте еко режим коли довго не плануєте користуватися додатками на годиннику. Наприклад, якщо ви плануєте займатися якоюсь справою і в цей час не використовувати Apple Watch, то є сенс активувати економ режим. Це дуже добре дозволяє економити батарею.
Ссылка на основную публикацию