Як включити (відключити) автоматичний вхід в систему в Linux Mint?

Всім привіт! У цій статті ми з Вами розберемо можливість включення і відключення автоматичного входу в систему в операційній системі Linux Mint. Запам’ятати мене з цього в систему – це функція, яка дозволяє включати комп’ютер від імені заздалегідь визначеного користувача, іншими словами, Вам не потрібно вибирати користувача і вводити пароль.

Отже, давайте приступати. Припустимо, на комп’ютері у Вас встановлена ​​операційна система Linux Mint 18.1 і у Вас виникла необхідність включити функцію автоматичного входу або навпаки відключити її, наприклад, за Вашим комп’ютером працює кілька користувачів, і Ви хотіли б, щоб кожен з них працював від імені свого облікового запису , яка мала б свій унікальний пароль. Про те, як створювати додаткових користувачів і для чого це потрібно ми з Вами розмовляли в статті – «Як створити користувача в Linux Mint?».

Примітка! У мене Linux Mint 18.1 із середовищем робочого столу Cinnamon, в інших графічних оболонках інтерфейс Linux Mint буде трохи відрізнятися від представленого нижче на скріншотах.

Включення автоматичного входу в систему в Linux Mint

Для того щоб включити функцію автоматичного входу в Linux Mint необхідно відкрити параметри «Вікно входу в систему», Це можна зробити в такий спосіб

Меню->Адміністрування-> Вікно входу в систему

Або, запустити компонент «параметри системи»І в ньому знайти і відкрити пункт«Вікно входу в систему».

Потім необхідно ввести пароль для виконання адміністративних завдань, так як зміна параметрів системи вимагає наявність прав адміністратора.

Після того як відкриються параметри вікна входу в систему, переходимо в розділ «Запам’ятати мене з цього», Ставимо галочку навпроти пункту«Увімкнути автоматичний вхід в систему»І вибираємо користувача, від імені якого буде за замовчуванням завантажуватися система.

Тут також Ви можете налаштувати автоматичний вхід в систему з затримкою, тобто під час включення комп’ютера з’явиться вікно входу в систему, і якщо ніяких дій ви не зробите, то система автоматично завантажиться від імені вказано користувача.

Все, після зазначених вище дій система буде завантажуватися автоматично, іншими словами, Вам більше не потрібно вибирати користувача і вводити пароль.

Відключення функції автоматичного входу в систему в Linux Mint

Щоб відключити автоматичний вхід необхідно також відкрити параметри «Вікно входу в систему»В«параметрах системи»І прибрати галочку з пункту«Увімкнути автоматичний вхід в систему».

Тепер при включенні комп’ютера у Вас буде з’являтися вікно входу в систему, де Вам необхідно буде вибирати користувача і вводити пароль.

Ссылка на основную публикацию