Як включити веб-камеру на ноутбуці.

Як активувати, включити web-камеру ноутбука, зняти фото чи записати відео.

В одній з минулих статей ми писали про те як включити блютус на ноутбуці. Тепер розповімо про включення веб-камери на ноутбуці і комп’ютері, як вмикати та вимикати веб-камеру.
Велика частина сучасних портативних ПК оснащені веб-камерою, вмонтованою в кришку безпосередньо над монітором.

За допомогою неї можна запускати веб-конференції і відеочати. Це дозволяє не тільки чути, але й бачити вашого співрозмовника. Веб-камера ноутбука дозволяє знімати фото і відео, а також спілкуватися в чатах, наприклад Skype.

Однак деяким користувачам невідомо, як включити веб-камеру на ноутбуці, адже операційні системи Windows не містять спеціальних інструментів і додатків для контакту з камерами. Щоб активувати даний пристрій, необхідно виконати кілька нескладних дій. А тут ви дізнаєтеся як роздавати вайфай з ноутбука і комп’ютера на інші пристрої в домашній мережі.

В першу чергу, перевірте, чи підключена камера. Для цього запустіть додаток, що управляє її роботою. Або приведіть в дію тест камери безпосередньо з вікна програми-клієнта. У разі, якщо після активізації зображення не надходить на дисплей, а пункти меню не відкриваються, необхідно запустити веб-камеру в якості пристрою. Слід відшукати на клавіатурі кнопку з позначенням Fn. Найчастіше, вона розміщується в лівій зоні клавіатури близько Ctrl.

За допомогою її натискання можна застосовувати інші клавіші, завдяки яким здійснюється управління пристроями. У більшості випадків, вони мають синій колір і знаходяться в верхньому ряду. За рахунок цієї клавіші можна і активувати веб-камеру. Ретельно вивчіть клавіатуру і знайдіть логотип веб-камери. Натисніть кнопку Fn і, не відпускаючи її, натисніть клавішу з логотипом камери. На екрані з’являється зображення Web-камери з текстом On. Пристрій готова до роботи.

Подібного результату можна досягти за допомогою штатних засобів Windows. Після натискання «Пуск» з меню виберіть «Панель управління», в ньому є вкладка «Адміністрування» по якій необхідно клацнути мишкою два рази. Знайдіть у віконці файл «Керування комп’ютером» і відкрийте віконце консолі. У лівому боці вікна знайдіть інструмент “Диспетчер обладнання» і приведіть його в дію.

Вам буде доступний перелік пристроїв ноутбука. Відкрийте список під знаком «+» в рядку «Пристрій обробки зображень». Тут Ви знайдете назву вашої веб-камери. Клацніть по ньому правою клавішею мишки і виберіть зі наданого меню «Включити». Тепер залишається лише натиснути в наступному віконці клавішу Ок, що підтверджує запуск. Якщо ви не змогли знайти в списку пристроїв логотип веб-камери, ймовірно, необхідна перевстановлення програми камери.

У деяких випадках, наприклад, якщо операційна система перевстановлювати – може знадобитися установка або оновлення драйверів веб-камери ноутбука. Хоча це стандартний пристрій, в ряді випадків потрібне додаткове або спеціальне ПЗ для його використання.

Ссылка на основную публикацию