Як включити тоновий режим телефону

Включення тонового режиму телефону необхідно для навігації по системі меню при здійсненні вихідного дзвінка на номери служб і гарячих ліній, що надають послуги. Навігація по меню таких систем здійснюється шляхом включення тонового режиму телефону і вибору необхідного пункту шляхом натискання відповідної клавіші.

Всі сучасні смартфони підтримують режим тонового набору, в залежності від платформи він включається той чи інший спосіб.

включення набору

В операційній системі Android можна зробити налаштування тонового набору. Він позначається в меню DTMF (Dual-Tone Multi-Frequency).

Проходимо в меню настройки дзвінків і бачимо наступне:

Про те, як включити тоновий режим телефону можна прочитати в інструкції до апарату, крім цього в залежності від операційної системи телефону тоновий режим включається шляхом натискання однієї або декількох клавіш.

Якщо ваш смартфон працює на операційній системі Android, необхідно під час вихідного дзвінка виконати наступні кроки:

  • відкрити головне меню;
  • вибрати в меню іконку з викликом цифрової клавіатури;
  • натиснути необхідну клавішу.

Періодично введені цифри можна видаляти за допомогою хрестика в правому куті. Якщо ви неправильно ввели команду, досить повернутися в основне меню системи і вибрати знову необхідний пункт. Зверніть увагу, тоновий режим працює і в режимі конференції, якщо виклик на систему з тоновим набором активний, всі інші виклики не підтримують систему тонового набору. Тоновий режим в залежності від особливостей вашого апарату підтримує введення цифр з сенсорної клавіатури і звичайної клавіатури. При необхідності можна повернутися з режиму тонового набору, відкривши в системному меню іконку з активним дзвінком.

Набір на Windows і iOS

Користувачі сучасних смартфонів на Windows і iOS часто задаються питанням про те, як включити тоновий режим телефону, здійснюючи виклик на номери з підтримкою тонового набору. Щоб включити тоновий режим на смартфонах з вказаною операційною системою, буде потрібно виконати кілька дій:

  1. під час вихідного активного виклику натиснути зелену кнопку;
  2. вибрати на клавіатурі необхідну цифрову клавішу;
  3. при необхідності стерти введені дані і приховати цифрову клавіатуру.

Навігація по системам меню на номерах з підтримкою тонового набору здійснюється за допомогою цифрових клавіш, а також системи голосового введення в залежності від пристрою системи меню. Зверніть увагу, що від моменту введення цифр до відповіді системи проходить кілька секунд, найчастіше від випадкового введення цифр захищає під час активного виклику датчик наближення, який відключає екран при наближенні до вуха. При необхідності набору потрібно прибрати телефон від вуха, включити тоновий набір, ввести необхідну команду і продовжити роботу з автоматизованою системою.

Повернутися в головне меню будь-якої автоматизованої системи можна за допомогою клавіші зірочки або решітки. Якщо системою підтримується з’єднання з оператором, досить прослухати всі пункти меню або вибрати з’єднання з оператором, натиснувши відповідну цифрову клавішу.

За замовчуванням усіма мобільними апаратами підтримується функція тонового набору, зверніть увагу на те, що вона може не працювати при вихідних викликах на номери, які не підтримують навігацію по меню за допомогою функції тонового набору. Як правило, це стосується номерів телефонів гарячих ліній з обслуговування споживачів. Тоновий набір може бути включений за вищевказаною принципом і при вхідному дзвінку, якщо він активний і автоматизована система підтримує режим тонового набору.

Дізнатися про наявність підтримки тонового режиму при дзвінку можна, слухаючи пункти автоматизованої системи. Якщо вам буде запропонована навігація за допомогою клавіш телефону, значить, система підтримує режим тонового набору. Якщо на вашому пристрій перебуває в звук клавіатури, при натисканні клавіш після активації тонового набору ви почуєте звуки клавіатури, які створюються при наборі номера.

Особливості тонового набору

Тоновий набір в телефоні працює за принципом нового виклику під час вхідного або вихідного активного виклику на номер, який підтримує навігацію по автоматизованій системі за допомогою тонового набору. До моменту натискання клавіші виклику, введені команди передаються на автоматизовану систему і розпізнаються їй як команди для навігації.

Зверніть увагу, режим тонового набору для навігації працює тільки тоді, коли ви робите дзвінок на номер з автоматизованою системою навігації по меню. При здійсненні звичайного виклику тоновий набір дозволить вам підключити до розмови нового абонента, направити команди для підключення послуг, записати номер телефону в телефонну книжку. Режим тонового набору дозволяє самостійно вибирати необхідні пункти в автоматизованій системі при дзвінку на номер, який підтримує тоновий набір.

Ссылка на основную публикацию