Як включити Т9 на Самсунг

У деяких власників телефонів «Samsung» може виникнути потреба в активації режиму Т9 на їх гаджетах. Зазначений режим сприяє більш швидкому та зручному набору тексту, дозволяючи істотно заощадити час власника телефону. Включити Т9 на Самсунг не так вже й складно, в статті я розповім про декілька способів це зробити.

Задіємо Т9 на пристроях Samsung

Режим Т9 – популярний і зручний

Технологія «Т9» (Скорочена абревіатура від англійських слів «Text on 9 keys» – текст на 9 кнопках) була винайдена в США в 90-х роках, і спочатку призначалася для стандартних кнопкових клавіатур стандарту 3х4.

Класична кнопкова клавіатура 3х4

Винахідником цієї технології вважається Кліфф Кашнер з компанії «Tegic Communication». Вперше цю технологію вдалося реалізувати в телефоні «Sagem MC850», продажі якого почалися ще в 1999 році. При цьому технології Т9 довелося активно конкурувати з близькими по функціоналу аналогами «iTap» (Motorola), «SureType» (RIM), «Tauto» (Intelab), і, в кінці-кінців, завоювати світове визнання.

Ключовою особливістю Т9 є можливість передбачення слова при його по буквеному наборі. Оскільки до кожної кнопки телефону зазвичай прив’язані по 3-4 літери, то використання подібної системи дозволяє істотно заощадити час при наборі потрібного нам тексту. Система фіксує частоту використовуваних користувачем слів, і при подальшому наборі «популярні» слова будуть запропоновані одними з перших.

З вдосконаленням технології вона навчилася самостійно закінчувати потрібне користувачем слово (Т9 версії 5.1), а також пропонувати наступне слово, а то і всю фразу цілком (Т9 версії 7 і вище).

Некоректні пропозиції системою потенційні слів вже стали «притчею во язицех»

Деякі реалізації Т9 також пропонують використання «розумної пунктуації» ( «smart punctuation»). Ця особливість пропонує використання клавіші «1» для застосування в реченні (або для окремого слова) різних знаків пунктуації, автоматично підбираються системою.

Як включити Т9 на Samsung

При покупці телефону Самсунг звикли до Т9 користувачі бажають активувати зазначену технологію на їх гаджетах. Залежно від моделі конкретного телефону, задіяти Т9 на Самсунг можна наступним чином:

Більш старі моделі Самсунг

Перейдіть в «Настоянки» – «Управління» – «Мова і введення» – «Клавіатура Samsung» (тиснемо на коліщатко налаштувань поруч з назвою клавіатури) – «Режим Т9» (активуємо за допомогою повзунка).

У деяких телефонах задіяння Т9 проводиться ще простіше, без використання опції «Управління». Просто перейдіть в «Налаштування» – «Мова і введення» – «Клавіатура Samsung» (коліщатко налаштувань поруч) – «Режим Т9» (задійте останній за допомогою повзунка).

Перейдіть в «Клавіатура Samsung» та активуйте режим Т9

Встановлюємо Т9 на нові моделі Самсунг

Натисніть на «Додатки» (Apps ») -« Налаштування »-« Загальне управління »(General Management) -« Мова і введення »(Language and input).

Якщо ви власник останніх моделей рівня Samsung Galaxy S8, тоді натисніть на «екранна клавіатура» (On-screen keyboard), а потім «Клавіатура Samsung» (Samsung Keyboard).

Виберіть «Передбачуваний текст» (predicative text) або «Т9», поверніть важіль відповідної опції в активний режим, і так ви зможете активувати Т9 на Самсунг.

Активуйте опцію «Predicative text» на нових моделях Самсунг

Читайте також: Як включити Т9 на Мейзі.

Альтернативи клавіатурі «Samsung»

Якщо функціонал Т9 на клавіатурі Samsung вас не влаштовує, ви можете перейти в магазин додатків Гугл ( «Play Market») і завантажити альтернативну клавіатура для вашого пристрою. Непогані характеристики в цьому ряду мають клавіатура «» і «», рекомендую пильніше придивитися до їх функціоналу.

Хорошою альтернативою стандартній клавіатурі від Самсунг стане «Russian Keyboard»

Як відключити Т9 на Самсунг

Якщо режим Т9 на Самсунг вас не влаштував, то ви завжди можете його відключити. Для цього перейдіть по шляху, вказаному мною вище, і пересуньте повзунок активації-деактивації в режим «Виключено»,

висновок

Для активації Т9 на Самсунг необхідно перейти в налаштування вашого телефону, знайти там опціонал клавіатури Samsung, і задіяти зазначений режим. Якщо ж, з якихось причин, функціонал даного режиму вас не влаштував, тоді буде необхідно перейти за описаним нами шляху, і деактивувати Т9 на вашому гаджеті.

Ссылка на основную публикацию