Як включити режим інкогніто в Яндекс-браузері на айфоне

Інкогніто (Incognito) -режим в «яндекс.браузер», яка не зберігає історію відвідувань і дозволяє анонімно переглядати веб-сторінки, завантажувати файли. Доступний на всіх моделях айфон і забезпечує повну конфіденційність даних користувача.

Особливості режиму інкогніто в айфоне

Замість того, щоб постійно видаляти історію відвідувань, міняти IP або користуватися анонімайзерами, власники iPhone можуть активувати режим «Інкогніто». особливості:

 1. Чи не зберігає історію відвідувань, дані автозаповнення форм, паролі.
 2. Автоматично змінює IP-адреса, тому використовується замість другого веб-оглядача.
 3. Не підтримує функцію синхронізації вкладок між пристроями, не дає залогінитися за допомогою «KeePass» або будь-якого аналогічного софта.
 4. Не використовується разом з турбо режимом, встановленими розширеннями (або їм потрібно видати відповідний дозвіл).
 5. Не залишає сліди на пристрої, автоматично видаляє cookies.
 6. Завантажені файли і закладки зберігаються.

Врахуйте, що при використанні режиму «Інкогніто» в Яндекс браузері, ви втрачаєте захисту з’єднання по мережі Wi-Fi, тому є ймовірність заразити пристрій вірусами, скомпрометувати себе іншим чином. Тому не рекомендується активувати його в громадських місцях, інших небезпечних мережах.

Як включити режим інкогніто на айфоне

Процес активації однаковий на всіх пристроях, незалежно від операційної системи. Режим «Інкогніто» доступний тільки в Yandex браузері, тому при необхідності спершу завантажте додаток через App Store. Після цього:

 1. Відкрийте Яндекс Браузер на iPhone і дочекайтеся появи головного екрану.
 2. Знайдіть значок «Показати більше» (у вигляді трьох точок) і натисніть на нього, щоб викликати меню. Якщо він відсутній, то використовуйте відповідну кнопку на смартфоні, або зробіть свайп вправо.
 3. З’явиться список доступних команд. Знайдіть і натисніть «відкрити вкладку інкогніто». З’явиться попередження з докладним описом особливостей режиму, а екран змінить колір з білого на сірий. Незважаючи на це, включаємо Інкогніто.
 4. Після цього ви можете анонімно відвідувати веб-сторінки, завантажувати файли, зберігати закладки (які будуть доступні в звичайному режим). Історія не буде зберігатися тільки на цій вкладці, а переключившись на звичайну, відвідування відкритих сайтів почнуть фіксуватися.

Щоб відключити анонімний режим, просто закрийте вкладку інкогніто. Додаткові дії для його деактивації не будуть потрібні. При цьому всі завантажені файли залишаться на пристрої.

Як використовувати приватний доступ на iPhone

Якщо ви не користуєтеся на iPhone іншими браузерами, але хочете зайти інкогніто на сайт, то активуйте в Safari «Приватний доступ». Порядок дій:

 1. Запустіть на пристрої Сафарі. Додаток доступний на всіх iOs пристроях.
 2. На головному екрані знайдіть іконку у вигляді вкладок в нижньому лівому кутку. Після цього з’являться всі відкриті в браузері сторінки.
 3. Внизу знайдіть кнопку «Приватний доступ» або «Private». Safari запропонує закрити або зберегти всі відкриті вкладки. Після цього ви зможете користуватися всіма можливостями анонімного веб-серфінгу.

Залежно від версії операційної системи процес може відрізнятися. Але якщо у вас встановлені всі оновлення для iOS, то з його активацією не виникне проблем. Включений приватний доступ дає переглядати сторінки в інтернеті не залишаючи при цьому «слідів». Щоб повернутися в звичайний режим, просто закрийте поточну вкладку.

Ссылка на основную публикацию