Як включити підсвічування клавіатури на ноутбуці Lenovo

Лептопи даної моделі кардинально відрізняються у включенні підсвічування клавіатури від всіх інших фірм. У цій статті буде описуватися процес управління підсвічуванням на моделі ноутбуків Lenovo.

управління підсвічуванням

Якщо ви хочете правильно активувати функцію підсвічування вам необхідно буде скористатися кнопкою «Fn». Дана клавіша є у всіх моделей лептопів, але перед її використанням потрібно переконатися, що вона не відключена в BIOS. Якщо вона відключена в BIOS, то включити її знову можна за наступною інструкції:

  1. Для початку потрібно увійти в BIOS. Зробити це можна за допомогою клавіш від F2 до F12 або клавіші Delete. Яка саме клавіша буде використана для входу залежить від конкретної моделі ноутбука. Детальніше можна подивитися в документації до свого ноутбука.
  2. В інтерфейсі BIOS можна переміщатися між пунктами за допомогою клавіш зі стрілками. Вибір проводиться клавішею Enter. Виберіть пункт «System Configuration».
  3. Там знайдіть і виберіть параметр «Action Keys Mode». Коли виберіть його натисніть Enter.
  4. Відкриється спеціальне вікно, де має стояти значення «Enable». Якщо стоїть інше значення, то змініть його на «Enable».
  5. Збережіть зміни і вийдіть з BIOS. Для цього використовуйте клавішу F10 або пункт «Save Changes Exit ».

Читайте також: Як включити підсвічування клавіатури на ноутбуці ASUS Як зробити екран яскравіше на ноутбуці windows 7 або 8? Легко! Керівництво, як відновити Віндовс (Windows) 10 через Біос (Bios) Як включити Bluetooth (блютуз) на ноутбуці Windows 7

Коли з клавішами розібралися, можна переходити безпосередньо до включення підсвічування на ноутбуці:

  1. Пошукайте на вашій клавіатурі необхідну клавішу. Вона знаходиться в нижньому ряду зліва. Тепер затисніть комбінацію кнопки «Fn» з клавішею «Пропуск» на якій є зображення ліхтарика.
  2. Якщо на вашому ноутбуці на кнопці «Пропуск» немає такого зображення, то постарайтеся знайти ту клавішу, на якій розташований малюнок ліхтарика на вашій клавіатурі. В основному на всіх лептопах необхідна вам кнопка знаходиться в одному і тому ж місці.

Тепер, ознайомившись з цією статтею, активація функції підсвічування клавіатури для ноутбуків фірми Lenovo не складе для вас ніяких труднощів.

Ссылка на основную публикацию