Як включити камеру на ноутбуці з Windows

Сьогодні дуже багато користувачів вважають за краще звичайного дзвінку по телефону або текстової смс – відеозв’язок. Адже набагато цікавіше спілкуватися, коли ти можеш бачити людину, а не просто чути. Але, так само такий вид переговорів викликає певні проблеми були, наприклад, включення камери. Якщо розібратися, то в цьому немає нічого складного. Розглянемо в цій статті докладніше, як же змусити веб-камеру працювати на ноутбуці.

Читайте також: Налаштування Skype на ноутбуці Як показати екран в Skype

Запуск камери в Windows 8/10

Коли, начебто, все готово для дзвінка: ноутбук включений, і співрозмовник чекає, і вебка підключена, але скористатися нею не виходить, то, швидше за все, просто не налаштований комп’ютер. Для виставлення налаштувань камери не має значення, вбудована вона чи ні, дії будуть однакові.

В ОС Windows 8 для включення вебки обов’язково потрібно встановлювати будь-яку програму. Просто так запустити камеру вийде. Можна користуватися стандартними або додатковими утилітами, спеціальними веб-сервісами.

Спосіб 1: Додаток Skype

Це дуже популярна утиліта, яка дозволяє спілкуватися за допомогою відео. Для початку роботи слід відкрити програму і виконати такі дії:

  1. У верхньому лівому кутку панелі знайдіть «Інструменти» і виберіть пункт «Налаштування».
  2. У списку клікніть на рядок «Налаштування відео».
  3. Далі у вкладці «Вибрати веб-камеру» відзначте потрібний пристрій.

Тепер обрана камера допоможе вам здійснювати відеодзвінок в додатку Skype.

Спосіб 2: Спеціальні веб-сервіси

При виборі роботи в браузері з якимось веб-сервісом, справи йдуть ще легше. Коли ви почнете роботу на сайті, сервіс сам запросить дозвіл на роботу з пристроєм. Вам залишиться тільки у спливаючому вікні натиснути кнопку «Дозволити».

Спосіб 3: Стандартні засоби

Можна, так само, скористатися спеціальною програмою, яку запропонує вам Віндовс. З її допомогою ви зможете сфотографуватися з веб-камери або записати ролик. Для цього потрібно зробити кілька нескладних дій:

  1. В панелі управління зайдіть в «Пуск».
  2. У списку виберіть пункт «Камера».

Це дуже легкий спосіб для роботи з пристроєм. Щоб полегшити його ще більше ви можете скористатися пошуком в «Пуск».

У цій статті ви дізналися, як користуватися веб-камерою в ОС Windows 8 на ноутбуці. Але дії по експлуатації вебки будуть ідентичним і в інших версіях Віндовс.

Ссылка на основную публикацию