Як включити і вимкнути безпечний режим на Андроїд

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні я розповім і детально покажу як включити і вимкнути безпечний режим на вашому гаджеті під управлінням операційної системи Андроїд. Але, для початку визначення безпечного режиму, щоб повністю розуміти, що це таке і як цим режимом, ефективно, користуватися.

Безпечний режим – режим налагодження та усунення різних неполадок і помилок у вашій операційній системі Андроїд. Безпечний режим не дозволить вам запускати різні додатки і користуватися деякими функціями.

Отже, тепер давайте перейдемо до конкретної інструкції – як запустити безпечний режим на мобільному гаджеті: смартфоні або планшетному комп’ютері. Я розповім, як включити даний режим на пристрої, а також як його вимкнути.

Безпечний режим

Для того щоб активувати безпечний режим на пристрої Андроїд, виконайте наступні дії:

  1. Насамперед вам потрібно затиснути і утримувати кнопку включити (виключити) на вашому гаджеті. У більшості випадків, на пристроях дана кнопка знаходиться зверху;
  2. Після вищеописаної операції на вашому екрані з’явиться віконце з трьома пунктами: вимкнути живлення, перезавантаження і режим польоту. Нам знадобляться не всі, а лише один з цих пунктів;
  3. Нас цікавить тільки один розділ – вимкнути живлення. Натисніть на даний розділ і утримуйте до того часу поки на вашому дисплеї не з’явиться повідомлення про перехід в безпечний режим;
  4. Підтвердити навігацію в безпечний режим. Для цього вам потрібно натиснути кнопку “Ок”;
  5. Після всіх вищеописаних операцій, ваше Андроїд пристрій перезавантажитися в безпечному режимі;
  6. При роботі безпечного режиму на мобільному пристрої: смартфоні і планшетному комп’ютері в лівому нижньому кутку буде написано “Безпечний режим”.

У безпечному режимі, як я вже говорив, ви можете відключити або видалити ті програми, які заважають комфортніше і безперебійної роботи операційної системи Андроїд.

вимкнення

Для того щоб вимкнути безпечний режим на мобільному пристрої Андроїд, зробіть наступні дії:

  1. Вимкніть свій пристрій: мобільного телефон або планшетний комп’ютер;
  2. Витягніть батарею і знову вставте її на місце;
  3. Увімкніть пристрій. Після зазначеної процедури, Андроїд гаджет повинен запустити з звичайному режимі роботи.

На сьогодні у мене все, якщо у вас залишилися якісь питання з приводу теми даного матеріалу, то можете залишити їх в коментарях до цього запису. Буду вдячний, якщо ви розділяєте цю корисною статтею в профілях соц. мереж. До зустрічі.

Ссылка на основную публикацию