Як включити гібернацію в Windows 7

На сьогоднішній день операційна система windows має безліч опцій, що дозволяють значно спростити експлуатацію комп’ютера. Однією з них є стан глибокого сну, завдяки якій вдається значно скоротити споживання електричної енергії електронним пристроєм. На комп’ютері зберігаються дані після його відключення від джерела, роботу з якими можна продовжувати після запуску пристрою. Нерідко замість сну комп’ютер продовжує працювати, витрачаючи електричну енергію. Як включити гібернацію в Windows 7, розказано в статті.

методи включення

Передбачено кілька варіаетов переходу комп’ютера в режим тривалої сплячки. Гибернация дозволяє відновити роботу використаних при виключенні додатків в тому ж режимі.

Функція працює завдяки знаходженню об’єкта hiberfil.sys в папці, яка вважається коренем. Він є особливим відбитком оперативної пам’яті в момент переходу “сонний” режим. Зберігає дані додатків, що працюють під час вимикання. Дані фіксуються в файлі і після відновлення роботи вивантажуються, запускаючи раніше використовувані додатки. Після чого на екрані відкривається повний перелік утиліт, з якими здійснювалися маніпуляції перед переходом в гібернацію.

В операційній системі також передбачений варіант ручної активації опції. Запам’ятати мене з цього не працює, але процес файлу в кореневому каталозі активно функціонує, відстежуючи стан оперативної пам’яті. Займаний функцією обсяг порівняємо з загальними розмірами оперативки. До речі, ось корисне відео по темі:

Існує безліч способів включення цього режиму. Вони класифікуються відповідно до виконуваних спектром завдань. Групи представлені нижче:

 1. Функція переходу в режим при відсутності дій комп’ютера.
 2. Безпосередня активація стану глибокого сну.
 3. Активація можливості переходу в сплячку, якщо кореневої файл був попередньо вилучений, не дивлячись на заборону операційної системи.

Якщо ви не знаєте, як правильно оновити Adobe Flash Player, то наша інструкція допоможе вам – 

Хочете позбутися від старих драйверів на відеокарту? Тоді читайте нашу статтю, ми навчимо вас правильно і повністю їх видаляти.

перший спосіб

Досить просто ввести комп’ютер в стан глибокого сну в тому випадку, якщо виставлені стандартні параметри роботи. Для цього буде потрібно виконати наступні кроки:

 • перейти в меню Пуск. Натиснути на відповідну графу в випливаючим меню біля кнопки Завершення роботи;
 • персональний комп’ютер виконає активацію функції глибокого сну. Вимкнення живлення, але стан оперативної пам’яті зберегтися в об’єкті hiberfil.sys. Можливість повного відновлення попереднього стану системи буде доступна.

Другий варіант

Включення глибокого сну під час відсутності активних дій системи є більш практичним. Через час, що визначене користувачем в настройках, функція активується. При стандартних параметрах функція недоступна, але її можна активувати, виставивши відповідні:

 1. Перейти в панель управління, натиснувши клавішу пуск.
 2. Клацнути на розділ Система та безпека ;.
 3. Натиснути настройка переходу в режим сплячки.

Також розробники передбачили альтернативний метод переходу у вікно з настройками сплячого режиму. Він виглядає наступним чином:

 • активуйте утиліту Виконати, набравши клавіші Win і R. Набравши powercfg.cpl, підтвердіть дію;
 • відкривається меню налаштування вибору плану електричного живлення;
 • біля діючого параметра є відповідна відмітка. Необхідно перейти в розділ налаштування праворуч;
 • після виконання одного із заданих параметрів буде використаний обраний план харчування. У ньому потрібно натиснути на графу Змінити додаткові параметри;
 • після активації вкладки додаткових налаштувань необхідно натиснути на клавішу сон;
 • відкриється список, в якому потрібно вибрати рядок глибокого сну після;
 • стандартні опції передбачають значення ніколи. Для його зміни необхідно клацнути по слову;
 • в меню необхідно ввести бажаний часовий період. Він обчислюється в хвилинах. Потім підтверджуємо вибрані настройки натиснувши відповідну клавішу.

третій спосіб

Якщо немає в меню переходу в сплячий режим, то буде потрібно використовувати наступну функцію. Активація глибокого сну через командний рядок виглядає наступним чином:

 1. У пошуковому рядку меню пуск ввести Cmd. У з’явилися результати вибрати файл формату ехе і запустити його від імені адміністратора.
 2. З’являється командний рядок, де вводиться Powercfg -H On.
 3. Після відображення вставки необхідно підтвердити дію.

Бажаєте встановити пароль на ПК з Windows 10, але не знаєте як? Просто вивчіть наші прості поради – 

Якщо ви хочете перевірити свій жорсткий диск, то програма Victoria ідеально для цього підходить, як нею користуватися розповість наша стаття.

четвертий спосіб

У реєстрі також можна відредагувати налаштування для активації режиму сну. Способи його включення на ноутбуці і персональному комп’ютері ідентичні. Метод виглядає наступним чином:

 • натиснувши поєднання клавіш Win і r, введіть в відкрилася рядку текст regedit.exe і підтвердіть дію;
 • запускається редактор реєстру, в якому відображені наявні розділи. Необхідно перейти в документ Control;
 • клікніть на клавішу Power для зміни параметрів;
 • після натискання клавіші глибокого сну відкривається невелике вікно зміни опції. У ньому потрібно змінити початкове значення на одиницю;
 • підтвердіть поновлення показників. Зміни вступлять в силу після перезавантаження комп’ютера.
Ссылка на основную публикацию