Як включити геолокацію на iPhone (айФоні) 6

Геолокація – це спеціальна функція, що дозволяє відстежувати місце розташування користувача в режимі реального часу і високою точністю. Вона може знадобитися для таких додатків як карти, соціальні мережі та інші, де може знадобитися визначення місця. Якщо воно не відбувається, то швидше за все сама функція геолокації на вашому пристрої вимкнено.

Включення геолокації на iPhone

Всього є два способи включення автоматичного визначення місця розташування вашого пристрою:

 • Через системні настройки iPhone;
 • Через додаток, яке вимагає включення геолокації для коректної роботи. Наприклад, додаток карт.

Читайте також: Як включити повідомлення Інстаграм (Instagram) – інструкція Збій аутентифікації Google Talk в Андроїд: що робити Налаштування брандмауера Windows 10 – докладна інструкція Як включити режим модему на iPhone

Далі розглянемо всі два способи більш детально.

Варіант 1: Налаштування iPhone

Залежно від версії iOS на вашому пристрої назву деяких пунктів налаштувань може трохи відрізнятися від розглянутих в інструкції:

 1. Відкрийте розділ налаштувань телефону і там перейдіть в пункт «Конфіденційність».
 2. Далі виберіть пункт «Служби геолокації».
 3. Навпаки однойменного пункту потрібно поставити перемикач в положення включити. У нижній частині екрана ви можете бачити список всіх додатків, для яких дана функція буде використовуватися.
 4. Ви можете змінювати налаштування геолокації додатків. Просто натисніть на цікавить і вам буде представлено кілька варіантів:
  • «Ніколи». У цьому випадку програма не буде отримувати ніяких даних за місцезнаходженням користувача;
  • «При використанні програми». Дані геолокації будуть передаватися тільки при використанні того чи іншого додатка;
  • «Завжди». Додаток отримує доступ до даних вашого місцезнаходження навіть перебуваючи у фоновому режимі. Даний варіант найбільш енерговитрат, але необхідний для коректної роботи таких додатків як «Навігатор» і «Карти».

 5. Після вибору потрібного параметра воно за замовчуванням буде застосовуватися до вибраного додатком. Ви можете налаштувати будь-який додаток, в функціоналі якого є прив’язка до геолокації.

Варіант 2: Через додаток

Коли ви встановите ту чи іншу програму, для роботи якого може знадобитися доступ до даних геолокації, у вас з’явиться сповіщення, що пропонує дозволити доступ. Інструкція для цього варіанту виглядає наступним чином:

 1. Виконайте перший запуск програми. Вона повинна бути скачав і встановлена ​​через AppStore.
 2. При першому запуску програма дасть запит на доступ до даних вашого місцезнаходження. Тут потрібно натиснути кнопку «Дозволити».
 3. Якщо ж під час першого запуску ви з якихось причин заборонили додатком доступ до даних вашої геолокації, то його можна знову відкрити, скориставшись першим варіантом.

За допомогою цих інструкцій ви можете виконати включення геолокації не тільки на iPhone 6, а й на інших моделях – 4, 5, 7 і т.д. Нехай активація цієї функції може негативно впливати на тривалість роботи телефону від акумулятора, але вона іноді буває необхідна для коректної роботи багатьох програм.

Ссылка на основную публикацию