Як включити еквалайзер в додатку Музика Groove (Windows 10).

Не так давно Microsoft видалила сервіс Groove Music Pass, але, схоже, що компанія серйозно ставиться до свого додатком Музика Groove, представленому в Windows 10.

Microsoft не раз повідомляла, що працює над візуалізацією і еквалайзером для Музика Groove. Візуалізація на даний момент ще недоступна, але еквалайзер з’явився в додатку Музика Groove.

Починаючи з версії 10.17112.1531.0, додаток музика Groove може похвалитися еквалайзером. Ви можете отримати доступ до еквалайзера і налаштувати його, перейшовши до налаштувань програми.

Функція еквалайзера в Groove Music реалізована як 5-смуговий графічний еквалайзер від низьких до високих частот. Регулювання рівня для кожної смуги становить від -12 до +12 децибел. Він також включає в себе ряд пресетів. 

Еквалайзер пропонує користувачеві ряд попередніх (пресетів):

  • суцільний
  • Посилення високих частот
  • Посилення низьких частот
  • Навушники
  • ноутбук
  • Портативні динаміки
  • Домашня стереосистема
  • телепередачі
  • автомобіль
  • Призначений для користувача

Якщо ви віддаєте перевагу передустановках, самостійну ручну настройку еквалайзера, ви можете зробити це, вибравши «Призначені для користувача настройки (Custom)», а потім переміщує повзунки, середніх, високих частот вгору або вниз.

Коли ви змінюєте налаштування для пресету, додаток автоматично перемикається на параметр «Користувацький». На даний момент програма не містить ніяких параметрів для збереження ваших установки як предустановки, що не зручно і у вас не може бути задіяно, більше одного параметра, що набудовує.

Як включити Еквалайзер для Музика Groove в Windows 10.

Ось як отримати доступ до налаштувань еквалайзера в додатку Музика Groove Windows 10

Крок 1. Відкрийте додаток Музика Groove. За замовчуванням воно додано в меню «Пуск».

Крок 2. У навігаційній панелі програми Музика Groove, клікніть значок шестерінки, щоб відкрити сторінку налаштувань. Якщо ви не бачите панель навігації, розкрийте вікно додатка на весь екран.

Крок 3. Тут, в розділі «Відтворення», натисніть посилання «Еквалайзер», щоб відкрити його. Якщо ви не можете знайти посилання «Еквалайзер» або розділ «Відтворення», це, швидше за все, тому, що ви використовуєте стару версію програми Музика Groove, яка не підтримує еквалайзер.

Крок 4. Увімкніть один з попередньо встановлених варіантів або виберіть власний варіант і налаштуйте параметри еквалайзера на свій смак.

Насолоджуйтесь!

Ссылка на основную публикацию