Як включити блютуз на ноутбуці – перевіряємо і підключаємо bluetooth

Буквально всі моделі сучасних мобільних комп’ютерів оснащуються блютуз модулем. Він працює так само, як і на мобільних телефонах, відповідно, з його допомогою можна без зайвих проводів передавати дані на відстані. Проте, для коректної роботи елемента в обов’язковому порядку потрібно встановити спеціалізовані драйвера. Без них компонент не працюватиме.

У більшості випадків відповідний драйвер вже інстальований, тим більше якщо після покупки операційна система не була піддана перевстановлення. Перевірити і переконатися в цьому досить просто. Виконайте наступні дії:

  1. Знайдіть «Комп’ютер» і відкрийте його «Властивості».
  2. В меню зліва виберіть параметр «Диспетчер пристроїв».
  3. Знаходьте в списку параметр «Зв’язок Bluetooth».

Якщо поруч з цією настройкою не відображається ніякого жовтого або червоного значка, значить, пристрій увімкнено і він експлуатації, залишається тільки підключити.

В іншому випадку можете відвідати офіційний сайт виробника вашого ноутбука і знайти необхідне програмне забезпечення для запуску блютуз саме там.

Як активувати блютуз?

Для того, щоб включити блютуз на ноут не потрібно вдаватися до жодних складним маніпуляціям. Якщо у вас встановлена ​​операційна система Windows 10, то активувати функцію можна буде декількома способами. Попередньо необхідно підкреслити, що деякі з описаних далі способів будуть актуальні і при використанні інших версій операційної системи.

Найпростіший і очевидний спосіб активувати функцію блютуз на ноутбуці – користуватися комбінацією клавіш. Залежно від моделі пристрою, вона може відрізнятися. Для цього потрібно натиснути кнопку Fn і одночасно на клавішу або у вигляді літери «В», або із зображенням антени. Деякі моделі пристроїв мають спеціальний перемикач, змінивши положення якого на «Вкл.», Власник може активувати функцію.

Наступний спосіб – виконати активацію безпосередньо через меню «Параметри». Для цього клікніть правою кнопкою миші значка «Пуск» і виберіть відповідний розділ. Знайдіть опцію «Пристрої». В меню зліва знайдіть «Режим в літаку» і відкрийте. Тут буде список всіх наявних бездротових мереж. При необхідності, власник пристрою може активувати функцію «У літаку» і заблокувати доступ до використання Wi-Fi і Bluetooth. Тут же їх можна знову ввімкнути його окремо.

Наступний спосіб підходить для всіх версій операційної системи, в тому числі і Windows 7. Як правило, значок блютус ховається в панелі завдань (права нижня частина екрану). Відкрийте її і ви побачите ярлик. Залежно від версії ОС, може бути мало або просто клікнути по зображенні з буквою «В», або активувати контекстне меню і натиснути кнопку «Включити», наприклад, в виндовс 7 функція запускається саме так. Таким же способом відключається блютуз на ноутбуці.

Активація в Windows 8

Так як операційна система Windows 8 версії володіє відмінним від інших ОС зовнішнім виглядом, то активувати необхідну в нашому випадку функцію буде трохи складніше. Це так само виконується через меню роботи з параметрами.

Користувачеві необхідно розкрити меню праворуч і перейти в «Параметри». Далі, необхідно їх змінити, натиснути на відповідну кнопку. Переходьте в розділ «Бездротова мережа», де можна буде працювати з будь-якими бездротовими мережами, в тому числі включати і налаштувати Wi-Fi-підключення або блютуз.

Ссылка на основную публикацию