Як включити блютус (Bluetooth) на ноутбуці.

Активація і включення Bluetooth на ноутбуці.

Кнопка bluetooth або як включити блютус на ноутбуці для передачі файлів. З метою обміну інформацією з ноутбуком абсолютно не знадобиться підключення до нього свого мобільного телефону за допомогою USB-кабелю, так як знайти і включити bluetooth (блютуз) в ноутбуці досить просто. Майже так само просто як включити тачпад на ноутбуці, якщо він вимкнений.

Після активації цієї функції ви зможете передавати файли, документи, фото, музику пісні, фільми на телефон або інший пристрій за бездротовою технологією.

Деякі умільці також задаються питанням, як створити і налаштувати локальну мережу через bluetooth, але такі питання потихеньку відпадають в зв’язку з поширенням стандарту Wi-Fi, більш досконалого і зручного для цих цілей.

Для того щоб активувати функцію bluetooth на вашому ноутбуці, всього-лише потрібно звернути свою увагу на його клавіатуру. Багато, особливо останні, моделі передбачають наявність спеціальної кнопки, яка як раз і призначається для безпосереднього включення функції bluetooth. Вона може мати зображення фірмового логотипу, що нагадує англійську букву «В», але з характерними гострими кутами і вусиками ззаду, яка обрамляється темним овалом. Найбільш часто така кнопка може розташовуватися на бічній частині панелі самої клавіатури.

Для включення кнопки блютус необхідно здійснити натискання клавіші, в результаті якого індикатор на кнопці повинен загорітися. Крім цього, внизу правого кута робочого столу, який є протилежним від меню «Пуск», зазвичай виникає невелика піктограма (спеціальний знак) блютус, а також напис, що він включений.

Для багатьох буде корисною інформація і про те, що підключення блютус в ноутбуці можливо і без застосування його клавіатури. З цією метою всього-лише необхідно буде зайти в меню «Пуск», після в «Панель управління» і далі відкрити розділ «Пристрої Bluetooth». У ньому можна побачити всю потрібну інформацію, яка буде потрібно не тільки в разі підключення бажаних пристроїв і налаштування робочих параметрів блютус, а ще й при подальшої відправки повідомлень.

Але, слід брати до уваги, що не в будь-якому ноутбуці дана функція може бути робочою, навіть, коли подібна клавіша є. Гарантоване функціонування даної технології зможе підтвердити лише присутність спеціальної наклейки з фірмовим значком на самому корпусі ноутбука.

У тій ситуації, коли внутрішній модуль не передбачено на якийсь моделі ноутбука, то можна здійснити підключення зовнішнього спеціального USB-модуля блютус, який часто продається окремо.

Ссылка на основную публикацию