Як включити або відключити Windows Sandbox в Windows 10

Windows Sandbox – це нова функція в Windows 10, яка допомагає користувачам запускати ненадійні додатки в віртуальному середовищі. Ця функція дозволяє безпечно запускати невідомі додатки в ізоляції. Програма, що працює в “пісочниці Windows”, жодним чином не може вплинути на хост або операційну систему Windows і дані. Коли ви закриваєте Пісочницю, Windows 10 автоматично видаляє додаток і його дані з вашого ПК. Windows Sandbox – це як запуск інший копії Windows 10 на віртуальній машині вашого ПК з Windows 10. Але єдина відмінність полягає в тому, що функція вбудована в Windows 10, і зміни не зберігаються при виході з пісочниці. Ця функція в даний час доступна лише у випусках Pro і Enterprise Windows 10. При налаштуваннях за замовчуванням функція Windows Sandbox відключена. Якщо ви хочете включити функцію або хочете відключити її після деякого використання, ви можете зробити це в розділі “Компоненти Windows”.

Функція Windows Sandbox присутній в 18305 (версія 1903) і більш пізніх збірках тільки для Windows 10. Потрібно як мінімум 4 ГБ оперативної пам’яті, 1 ГБ вільного дискового простору і можливості віртуалізації, включені в BIOS.

Включити віртуалізації в BIOS

По-перше вам потрібно переконатися, що віртуалізація включена. Для цього відкрийте диспетчер задач натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc. Далі перейдіть у вкладку “Продуктивність” і праворуч знизу в графі “Віртуалізація“Має стояти включено.

Якщо у вас віртуалізація відключена, то заходимо в BIOS і включаємо її. У моєму випадку я зайшов в БІОС і перейшов по параметрам Advanced > CPU Configuration > Intel Virtualization Technology і Enabled (Включено). 

Можете подивитися в цьому керівництві, кнопки для від різних виробників.

Включити або відключити Sandbox в Windows 10

Натисніть кнопок Win + R і введіть Appwiz.cpl, щоб відкрити програми і компоненти. Далі зліва натисніть на “Включення або відключення компонентів Windows“.

Тут шукайте запис Windows Sandbox. Щоб активувати цю функцію “Пісочниця”, виберіть “Пісочниця Windows” і натисніть кнопку “OK”. Якщо буде потрібно, перезавантажте комп’ютер. Щоб відключити пісочницю, зніміть прапорець поруч з нею і натисніть кнопку OK.

Ссылка на основную публикацию